W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Grafitowa M

Nasze auta.
mariuszcomix

Grafitowa M

Post autor: mariuszcomix »

Załączniki
DSCN0445.jpg

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

No ładna , to są te 15 alu co o nich pisałeś ?
Jacek

lukasz_rio

Post autor: lukasz_rio »

Dobrze że wrzuciłeś, jest na co popatrzeć :-)
lukasz_rio

mariuszcomix

Tak to te 15tki za tysiąca :-)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Cóż mogę powiedzieć, na pewno nie ma takiej prezencji jak 17, ale jak najbardziej pasuje i efekt wizualny jest ok. Ja bym nie miał oporów żeby założyć takie felgi, auto nieźle wygląda. Czujniki cofania też polakierowali? Jedną fotkę biorę na Facebooka, jutro będzie.

mariuszcomix

OK, czujniki polakierowane.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

mariuszcomix pisze:OK, czujniki polakierowane.
Spoko. Mi tam klamki i lusterka nie przeszkadzają, bardziej właśnie klamka bagażnika i czujniki.

mariuszcomix

No wiadomo każdy lubi co innego, mi plastikowe klamki i lusterka z kolei przeszkadzają najbardziej dlatego zostały polakierowane.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

mariuszcomix pisze:No wiadomo każdy lubi co innego
Zgadzam się. :-D

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Nono, na początku dałem się oszukać ;D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

mariuszcomix

Stuknęło mi 8 tys, większych wad nie odnotowałem, ciągle troszkę haczy dwójka ale to już chyba się zrobi na I przeglądzie w październiku, felgi za tysiaka spisują się super. Zauważyłem że hamulce na zimówkach są głośniejsze, to normalne też tak macie? Może na wakacjach uda mi się przyciemnić szyby, ma to się jakoś do ASO i gwarancji? Aha i teraz jak przypiekło słońce to się zaczęły trochę trzaski szczególnie w obudowie zegarów.

Edi1977

Post autor: Edi1977 »

mariuszcomix pisze: Aha i teraz jak przypiekło słońce to się zaczęły trochę trzaski szczególnie w obudowie zegarów.
Też tak mam, niestety, pomimo, że XL ;(

Awatar użytkownika
vellkan

Post autor: vellkan »

mariuszcomix pisze:Stuknęło mi 8 tys, większych wad nie odnotowałem, ciągle troszkę haczy dwójka ale to już chyba się zrobi na I przeglądzie w październiku, felgi za tysiaka spisują się super. Zauważyłem że hamulce na zimówkach są głośniejsze, to normalne też tak macie? Może na wakacjach uda mi się przyciemnić szyby, ma to się jakoś do ASO i gwarancji? Aha i teraz jak przypiekło słońce to się zaczęły trochę trzaski szczególnie w obudowie zegarów.
Nie, przyciemnienie szyb nie wpływa na gwarancję, ale dobrze, żeby Ci nie rozkładali tapicerki drzwi.
Natomiast różnica jest olbrzymia - ja przyciemniłem szyby kilka tygodni temu i tył nagrzewa się dużo mniej, a tapicerka prawie wcale.
Ale warto wybrać dobrą firmę i dobrą folię, żeby za pół roku nie wyglądała jak szmata do podłogi :)

Adi

Post autor: Adi »

Troche odbiegamy od tematu, ale czy ktos moglby polecic jakas firme co sie zajmujem przyciemnianiem szyb w Warszawie i okolicach?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”