W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

"L"

Nasze auta.
Awatar użytkownika
oskmajka

"L"

Post autor: oskmajka »

a oto kijanka, która służy innym ;)
Załączniki
CAM00224.jpg

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Kurczę, nie szkoda Kijaneczki na kursantów? :devil2:

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Lodzkie... Faktycznie, tam na "L" widzialem tylko Rio :P

Awatar użytkownika
oskmajka

szkoda czy nie szkoda ;) takie auta wprowadzili u nas w WORDzie na egzaminach w związku z tym musiałem takie autko przeznaczyć także dla kursantów ;)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

oskmajka pisze:szkoda czy nie szkoda ;) takie auta wprowadzili u nas w WORDzie na egzaminach w związku z tym musiałem takie autko przeznaczyć także dla kursantów ;)
Masz chyba największy przebieg na forum. I co kursanci na nowe Rio?

Awatar użytkownika
oskmajka

kursanci wcześniej na toyocie yaris jeździli i szczerze mówiąc to dla nich było to łatwiejsze auto, ze względu na to, że krótsze o ok 0,5m i lepsza widoczność do tyłu i lepszy skręt. jednak dla użytku codziennego to nie ma co porównywać yarisa do kijanki :) zdecydowanie Rio wygrywa ;)

Awatar użytkownika
J23

Post autor: J23 »

Witam.

Trochę schrzaniłeś sprawę - widzę, że to M'ka - lepiej pasowałaby L'ka ;>. A tak to bardzo fajnie - też rozmawiałem kiedyś z instruktorem - w Kielcach jeżdżą na Yarisach - ogólnie mówi, że auto jak auto (mowa o Yarisie) ale dla kursantów Micra K12 i Punto II były najbardziej przyjazne - przynajmniej tak twierdzi. Obecnie niestety taki trend - dużo blach, szybki małe. Na pomorzu chyba używają I20, ten zdaje mi się trochę bardziej przyjazny dla młodych użytkowników ;-) .

BTW jak zamontowali pedały instruktorskie ? musieli ciąć jakoś plastiki ? prosiłbym o zdjęcie jeżeli możliwe.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

J23 pisze:Trochę schrzaniłeś sprawę - widzę, że to M'ka - lepiej pasowałaby L'ka ;>
Panie, to auto ma już wliczone w cenę ocierki i inne szkody parkingowe, po co do "L"ki dopłacać...
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Tomash pisze:
J23 pisze:Trochę schrzaniłeś sprawę - widzę, że to M'ka - lepiej pasowałaby L'ka ;>
Panie, to auto ma już wliczone w cenę ocierki i inne szkody parkingowe, po co do "L"ki dopłacać...
Nie zrozumiałeś żartu słownego... :lol:

Czy można prosić jeszcze jakieś fotki? Coś bym wybrał na Facebooka.

Awatar użytkownika
oskmajka

to auto już miało wielką przygodę a słowo ocierka do niej nie pasuje :) auto przyjechało z niemiec na lawecie bo na własnych kolach nie mogło tu dojechać ;) było po dachowaniu i naprawiałem je we własnym zakresie ;) do wymiany był dach, maska, lewy błotnik i przedni zderzak :) techniczne było sprawne całkowicie i jeżdżące ;)

Awatar użytkownika
oskmajka

fotki jeszcze będą tylko muszę jeszcze trochę czasu znaleźć bo dużo ostatnio pracuję :) mam w planach jeszcze troszkę ją wizualnie zmodyfikować ale to dopiero jak się sezon na naukę jazdy skonczy bo narazie auto codziennie w ruchu po kilka godzin ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”