W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam

Say: Hello!
Awatar użytkownika
oskmajka

Witam

Post autor: oskmajka »

Witam wszystkich. Mam na imię Tomek, jestem posiadaczem Rio 3 w wersji L. Jeśli mam być szczery to zakupiłem kijankę z powodu przymusu, a nie z własnej woli. Sam za tym autem bym się nie roglądał. Ale muszę przyznać, że spotkało mnie miłe zaskoczenie. Jestem bardzo zadowlony z tego auta. Oprócz wykonywania pracy jeżdżę nim takŻe na codzień. Pozdrawiam wszystkich.

lukasz_rio

Post autor: lukasz_rio »

Witamy Cię :-) Ze względu że robisz pewnie spore przebiegi to masz już jakieś "ciekawe doświadczenia" i opinie o aucie. Wrzuć jakieś dodatkowo fotki w dziale moje Rio.
lukasz_rio

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Witamy. I napisz jakie są opinie kursantów na temat Rio. :-)

Awatar użytkownika
oskmajka

Post autor: oskmajka »

kursanci mają u mnie do dyspozycji 2 auta. Toyote yaris i kijanke. i szczerze mówiąc toyota jest łatwiejsza do nauki. Ale jakby mieli pojeździć troszkę w normalnych warunkach to napewno wybrali by kijankę. Ja osobiście toyotą tylko 2 razy wybrałem się w dłuższą trasę (200km) bo nie jest to wygodny samochód. Kia Rio oferuje zdecydowanie lepszy komfort. Niestety nie posiadam kijanki od nowości. Kupiłem używaną sprowadzoną z niemiec. Narazie jestem bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

oskmajka pisze: i szczerze mówiąc toyota jest łatwiejsza do nauki
Wiemy wiemy, w Rio grube słupki z przodu i słaba widoczność do tyłu. ;-)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Te slupki z przodu to jak dla mnie najwieksza wada...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”