W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Grill - tuning.

Awatar użytkownika
sunset

Grill - tuning.

Post autor: sunset »

Czy ktoś wie, zna, widział, robił - chodzi o obwódki do grilów, coś na wzór takiej obwódki czerwonej jaką posiada wersja limitowana kia picanto (i kiedyś miał golf gti), czy ktoś namierzył w necie takie ramki lub listweki samoprzylepne, lub ma inny pomysł na tego typu upiększenia ż? :-)
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 10:06 przez sunset, łącznie zmieniany 1 raz.
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
majkkk

Post autor: majkkk »

Spróbuj poszukać odpowiedniego wzoru z hydrografiki na alledrogo cena to około 10zł za arkusz 1m na 50cm, do tego aktywator i ważne żeby po wszystkim dobrze spłukać. Jeżeli chodzi o wykonanie tego, to można zupełnie samemu w domu wykonać. Filmy instruktażowe są dostępne na youtube -po polsku. Nic trudnego. Ja się zastanawiam nad tą czarną częścią grila żeby zrobić na czarno szary carbon. Na koniec warto nałożyć lakier bezbarwny.

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

dzięki za info, mi zależało abym miał do mojego brązu wszystko black i teraz chcę grila ożywić na kolorem: czerwony lub pomarańczowy lub zielony obwódka w dowolnej technilogi.
Jeżeli byłyby gdzieś dostępne listewki (gumowe, które widziałem ale w kolorze niebieskim) to można byłoby w inne części łączeń plastikowych i karoserii wstawić.
ale dzięki i czekam na następne :-)
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”