W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kontrolki przy odpalaniu.

gacek

Kontrolki przy odpalaniu.

Post autor: gacek »

Czy przy wlozeniu i przekreceniu kluczyka swieca sie wam kontrolki od braku plynu w spryskiwaczu i braku paliwa?
Kiedy sie wam zaswieca kontrolka braku paliwa (przy jakim stanie baku lub poziomu na wskazniku)?
Ostatnio zmieniony 01 sty 2018, 12:33 przez gacek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Jutro rano sprawdze to napiszę popołudniu. U mnie w baku zapala się kontrolka paliwa ok 50 km

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

U mnie tez, dokladnie przy 50 :)

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

O mnie przy zasięgu ok. 60 km zapala się rezerwa. Ostatnio jak komputer przestał pokazywać zasięg (pon. 50km) wyzerowałem licznik i przejechałem jeszcze 28 km. Do baku wlazło 38 litrów, czyli jeszcze 4 zostało teoretycznie :)
Pozdrawiam
Churek

gacek

Dzieki za odpowiedzi. A czy przy odpalaniu auta ta kontrolka razem z innymi sie swieci? Ja w sumie mialem juz prawie wskazowke na zerze, komputer pokazywal kreski i jeszcze sie nie swiecila kontrolka wiec zaczalem sie zastanawiac czynie ma jakiejs awari.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

System na dzień dobry zapala wszystko jak choinkę a potem pomału gasi w miarę sprawdzania układów.
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

gacek pisze:Dzieki za odpowiedzi. A czy przy odpalaniu auta ta kontrolka razem z innymi sie swieci? Ja w sumie mialem juz prawie wskazowke na zerze, komputer pokazywal kreski i jeszcze sie nie swiecila kontrolka wiec zaczalem sie zastanawiac czynie ma jakiejs awari.
Wydaje mi się że wszystko jest ok. Jeźdź jeszcze dłużej a na pewno się rezerwa zapali pomimo kresek.

f0ku5
Administrator

Churek pisze:System na dzień dobry zapala wszystko jak choinkę a potem pomału gasi w miarę sprawdzania układów.
Nie wszystko gasnie w 100% ;)
Niektore kontrolki zgasna dopiero po zapaleniu silnika.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

f0ku5 pisze:Niektore kontrolki zgasna dopiero po zapaleniu silnika.
Wydawało mi się to jasne - przekręcasz kluczyk po to żeby zapalić :D
Chyba że tylko w celu sprawdzenia lampek ha ha ha ha:D
Pozdrawiam
Churek

f0ku5
Administrator

Oj wiadomo o co mi chodzilo :P
Niektore gasna przed zapaleniem, a niektore nie ;)

gacek

No to mnie kontrolka braku paliwa sie nie zapala (po przekreceniu kluczyka o przyslowiowy jeden zabek), podobnie jak kontrolka braku plynu w spryskiwaczu...

f0ku5
Administrator

Bo one sie nie zapalaja

CiDi

Post autor: CiDi »

Kontrolka rezerwy oraz kontrolka niskiego poziomu płynu spryskiwacza nie zapala sie przy przekreceniu kluczyka. No chyba ze faktycznie juz masz niski stan to wtedy sie zapali. Ale testowo razem z reszta sie nie zapala. Mi sie rezerwa zapalila ostatnio jak jeszcze wskazywalo ze przejade 69 km wg komputera.

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”