W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

A czy ktoś testował już inne modele KIA ?

Dyskusja na temat innych marek, oraz dyskusja o innych modelach Kia.
jedrek

A czy ktoś testował już inne modele KIA ?

Post autor: jedrek »

Ja na swoim koncie mam przetestowane takie modele KIA :
-Picanto :)
-Ceed
-Carens
-Sportive
-Optima
Został mi się tylko jeden model, Sportage. :D Oczywiście wszystko to jazdy testowe :D
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 20:38 przez jedrek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

A czy możesz trochę rozwinąć temat i opisać wrażenia z jazdy poszczególnymi modelami? Ja jeździłem Vengą (na ten temat pewnie więcej Fokus napisze), a sporadycznie jeżdżę Ceedem teściów (jego opis jest w oddzielnym temacie).

Adi

Post autor: Adi »

Jak mozesz to napisz cos wiecej na temat jazdy Ceedem i Optima.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Ja jeżdziłem 4 dni autem z servisu Kia zastępczym Ceedem tym przedostatnim z silnikiem 1.6 90 konnym i jeśli chodzi o disajn to lekka tandeta ale power ma to bajeczny. Ten dieselek to cudo idealnie się zbiera :D

Awatar użytkownika
J23

Post autor: J23 »

Design tandetny? nie przesadzajmy, siedziałem w Cee'dzie i dla mnie bajka (mowa o nowym modelu, prawda?) poprzednik brzydki też nie był, był po prostu bardziej stonowany. Jedyne co mi się nie widzi to trochę przeładowana kierownica, ale chyba Mka ma mniej przycisków - ogólnie jeździłbym ;] - może następnym razem. Co do nowości to jak znajdę chwilkę wyruszę do salonu Hyundai'a na test i10 - bardzo mi się ten mały wózek podoba - deska chyba najładniejsza w tej klasie, a póżniej jest chyba Picanto ;] - naprawdę, nie przychodzą mi do głowy auta z tak ładną deską w klasie A.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

J23 pisze:Design tandetny? nie przesadzajmy, siedziałem w Cee'dzie i dla mnie bajka (mowa o nowym modelu, prawda?) poprzednik brzydki też nie był, był po prostu bardziej stonowany. Jedyne co mi się nie widzi to trochę przeładowana kierownica, ale chyba Mka ma mniej przycisków - ogólnie jeździłbym ;] - może następnym razem. Co do nowości to jak znajdę chwilkę wyruszę do salonu Hyundai'a na test i10 - bardzo mi się ten mały wózek podoba - deska chyba najładniejsza w tej klasie, a póżniej jest chyba Picanto ;] - naprawdę, nie przychodzą mi do głowy auta z tak ładną deską w klasie A.
Ja mówiłem o tym starym Ceedzie nie tym nowym. Tn nowiutki to bajka, następne autko jakie będe kupować to właśnie nowy Ceed, ale to jeszcze troche czasu upłynie :P

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

J23 pisze:Design tandetny? nie przesadzajmy, siedziałem w Cee'dzie i dla mnie bajka (mowa o nowym modelu, prawda?) poprzednik brzydki też nie był, był po prostu bardziej stonowany. Jedyne co mi się nie widzi to trochę przeładowana kierownica, ale chyba Mka ma mniej przycisków - ogólnie jeździłbym ;] - może następnym razem. Co do nowości to jak znajdę chwilkę wyruszę do salonu Hyundai'a na test i10 - bardzo mi się ten mały wózek podoba - deska chyba najładniejsza w tej klasie, a póżniej jest chyba Picanto ;] - naprawdę, nie przychodzą mi do głowy auta z tak ładną deską w klasie A.
Też uważam że kokpit Picanto jest jednym z lepszych w klasie, zresztą z zewnątrz też jest super.

jedrek

Post autor: jedrek »

Zaczne od ceeda z silnikiem 2013 r, silnik 1.6 GDI 140 km ma buta, miło było prowadzić te auto, miekkie zawieszeni. Jednym slowem fajne auto. Następnie Carens 2.0 automat benzyna poprostu bajka, wielkie auto na 7 osób to bylo coś musze przyznać. Kurka warto zapisać sie na jazdę testową i nacieszyć oczy i uszy ;-) o Optimie nie będe opisywał bo za bardzo się podniece, tej satysfakcji nie da się wyrazić slowami :D

Awatar użytkownika
GTA

Post autor: GTA »

jedrek pisze:Zaczne od ceeda z silnikiem 2013 r, silnik 1.6 GDI 140 km ma buta, miło było prowadzić te auto, miekkie zawieszeni.
1.6 GDI ma 135KM ;-)

Swojego czasu testowałem poprzednią generację Ceed'a 5d 1.4 i 3d 1.6. 5'cio drzwiowy Ceed był straszny :!: Czułem się w nim jak w konserwie na kołach o-o. W dodatku silnik 1.4 nie za bardzo sobie radził z tym nadwoziem. W ProCeed było już o niebo lepiej :-) Niższe i twardsze zawieszenie znacznie lepiej sobie radziło. Sztywność nadwozia 3d też robiła swoje. Byłem już bliski zakupu procka z silnikiem 2.0 no ale... ale przejechałem się Astrą GTC i o Procku szybko zapomniałem :P Niestety Koreańczycy muszą się jeszcze trochę nauczyć.

Sebo83

Post autor: Sebo83 »

No to może ja coś napiszę :)
Od listopada 2010 jeżdżę ceedem SW,6 crdi 115 km. na tą chwilę zrobiłem nim 136 tyś km. Z zakupu jestem mega zadowolony, nigdy mnie nie zawiódł, jest czym wyprzedzać, jest bardzo wygodny i oszczędny. Środek? Zależy co kto woli :) Mi się podoba:)
Z nowości jeździłen Optimą 1,7 CRDi (demo) AUTO BAJKA i jestem w nim zakochany. Prowadzenie mega wypas, dużo udogodnień typu asystent pasa ruchu, parktronik, itp!
Ceedem nowym też jeździłem w wersji 1,6 GDI i wrażenia równie fajne :) Mógłbym taki mieć :D W sumie to nie jeździłem vangą, picanto, sportage i sorento - może dlatego, że mnie w ogóle te auta nie pociągająi nie interesują:)

Wczoraj byłem na jeździe testowej RIO 1,2. Bardzo mi się podobało i prawdopodobnie w czerwcu będę składał zamówienie :)))))
W użyciu KIA Cee'd SW 1,6 CRDi wersja Comfort +

Awatar użytkownika
vellkan

Post autor: vellkan »

Ja miałem okazję pojeździć dwa dni RIO 1.2, Vengą 1.4 no i na jeździe testowej - Ceed'em GT :)
Jak będę obszywał kierownicę to muszę wyciągnąć Optimę na jeden dzień :)

Zablokowany

Wróć do „Inne marki”