W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam serdecznie

Say: Hello!
Edi1977

Witam serdecznie

Post autor: Edi1977 »

Dzisiaj zamówiłem moje wymarzone auto: oczywiście Rio, hatchback 5d, czarny lakier, czarne wnętrze, z pakietem stylistycznym Plus i czujnikami parkowania. Chciałem początkowo zamówić na alufelgach 16" ale się okazało, że od rocznika 2014 nie ma już pakietu stylistycznego. Zastanawiam się jak będzie sprawować się to autko na oponach 205/45/R17... Ma ktoś doświadczenie w tym względzie?
Czas oczekiwania na auto szacunkowo wynosi 4,5 m-ca, więc dopiero w czerwcu będę mógł (mam nadzieję) podzielić się z Wami moimi odczuciami z jazdy :-)
Witam wszystkich bardzo serdecznie już dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Witam, witam. Życzę Ci, aby Twoje Rio dotarło do Ciebie jak najszybciej :>
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

205/45/R17 przyczepność bajka a komfort naprawdę na bardzo przyzwoitym poziomie. Mam te fele oryginalne na 17 i conti sport 5 i są idealne :cool:

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Gratuluję zakupu. Na 17 będzie robił mega wrażenie. Tylko ten okres oczekiwania - załamka...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”