W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Cisza... , cisza przed burzą.

yeti69

Cisza... , cisza przed burzą.

Post autor: yeti69 »

Dawno nie pisałem bo czasu mało było Ale to muszę napisać. Jak widzieliscie długo u mnie był spokój aż wkoncu zobaczylem zapocenie na skrzyni biegow. Pojezdzilem I w związku z tym że wyjechałem na tydzień do Wisły to odstawilem auto do serwisu i pokazałem panom z serwisu jeszcze jedną rzecz która mnie niepokoiła. Także trwa uszczelnianie skrzyni biegów i wymiana uszczelki głowicy...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 16:58 przez yeti69, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

czemu uszczelke glowicy CI wymieniaja?

yeti69

Bo zaczyna się pocic pod pokrywą

Awatar użytkownika
J23

Post autor: J23 »

To chyba uszczelkę pokrywy zaworów :). A co do reszty usterek - cóż, musiałeś trafić na wyjątkowo pechowy egzemplarz, mam nadzieję, że później już tylko długa prosta :).

yeti69

Powiedzieli mi ze pod głowicą

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

yeti69 pisze:Jak widzieliscie długo u mnie był spokój
A długo to znaczy jaki masz przebieg do awarii ?

No i zdecydowanie uszczelka pokrywy, bo jakby poszła uszczelka pod głowicą to by był dopiero bigos i byś o tym na pewno wiedział wcześniej.... :)
Pozdrawiam
Churek

yeti69

Teraz mam przejechane 34000 natomiast od ostatniej usterki przejechalen ok 6000 km. Za tydzień w poniedziałek odbieram swój pojazd to wszystko wam opisze

Zablokowany

Wróć do „Usterki”