W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Czy jesteś zadowolony z zakupu Rio?

Zapraszamy wszystkich do oddawania głosów i tworzenia własnych ankiet.

Tak
58
95%
Nie
3
5%

Liczba głosów: 61

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Jesteście zadowoleni z Kia, czy może teraz zakupilibyście auto innej marki?

mariuszcomix

Post autor: mariuszcomix »

Generalnie tak chociaż rozważyłbym teraz hyundaia i30 bo na koniec roku można go spokojnie za 50tys kupić, pytanie tylko czy spali tyle co ix20 a z tym bywa masakra, z ix 20 zresztą ostatecznie mierzyło się nasze Rio nawet rezerwacje już mieliśmy. Ogólnie chyba z aut klasy B to Rio jest najlepsze, dylemat jedyny robią wyprzedaże na koniec roku co powoduje że kilka tys więcej i mamy i30 czy nawet astre IV. Z segmentu B świetne jest jeszcze Clio ale małe niestety w środku.

MarCo

Post autor: MarCo »

Dopiero weekend się tym poruszam ale juz czuję dużą radość z prowadzenia. Pewnie, że mój. 1,2 to nie co poprzedni Focus 1,6 ale spoko daje rade. Jedyne co to musze sie przyzwyczaic do jego delikatnych pedałów. Nawet żona mówi, że mnie nie poznaje jak jade. W fordzie byłem pewniejszy. Troche czasu i będzie git.

Awatar użytkownika
grzesieksz7

Post autor: grzesieksz7 »

Mi póki co jeździ się bardzo dobrze, ale czy Kia była dobrym zakupem będę mógł powiedzieć za kilka lat, jak mnie nie będzie zawodziła ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”