W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kika małżonki - bright silver

Nasze auta.
Awatar użytkownika
krzysztofek

Kika małżonki - bright silver

Post autor: krzysztofek »

wersja L 1,4 benzyna. Autko ok miesiąca u nas 550km przebiegu ;)
Załączniki
ryjek KIKI
ryjek KIKI
zadek :P
zadek :P
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 15:29 przez krzysztofek, łącznie zmieniany 1 raz.

MarCo

Post autor: MarCo »

Ładne, ładne.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Czyściutka - pewnie pachnie nowością. :-)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Nienaganna prezencja :-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Czekamy na pierwsze wrażenia :cool:

Awatar użytkownika
krzysztofek

Czyściutka i pachnąca bo na zdjęciach jest dzień po odbiorze :) teraz już taka czysta przynajmniej w środku nie jest ale w sobotę będzie sprzątanie mycie i woskowanie :) Co do wrażeń cóż ani nie jestem jakoś szczególnie zachwycony ale też nie jestem na nie. Po przesiadce z Seata Toledo III (brat altea) w dieslu trochę mi brakuje tych 370Nm momentu obrotowego :P Co to wnętrza jest tak samo plastikowe. Rewelacyjne jest to że jest nowy :) Co do prowadzenia podoba mi się to że silnik ciągnie od samego dołu i jedzie pali na razie mało 6,2 l/100km. Drażni mnie to że auto przy 70-80km/h troche myszkuje. Słabo wyciszona zwłaszcza z tyłu co jest trochę uciążliwe w deszczu, ale kupie matę do bagażnika i myśle że coś pomoże. Do silnika i skrzyni na razie nie mam zastrzeżeń no ale co to ma tylko 550km przebiegu. Moja Pani, która na co dzień użytkuje KIKI jest nią zachwycona i zakochana w tym aucie. A największą zaleta dla mnie w tym aucie to wyciszenie silnika zwłaszcza na wolnych obrotach :) Co do ASO to napisze w innym dziale :)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

1.4 ciagnie od samego dolu?
Chlopie, podrobke Ci sprzedali :D :D :D

Awatar użytkownika
krzysztofek

f0ku5 pisze:1.4 ciagnie od samego dolu?
Chlopie, podrobke Ci sprzedali :D :D :D
TZN? normalnie od 2 tyś obrotów fajnie rwie do przodu. Jeździłem już w swoim życiu paroma benzyniakami i tam jak nie depnąłęś to nie jechało tu 2 tyś obr dodajesz lekko gazu i fajnie rwie do przodu. Z TDI zostało mi tylko to że przy 2,5 tyś obrotów czekam na kopa od turbo a tu go nie ma ale fajnie gładko przyspiesza :)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Moj rwie do przodu niestety blizej 3k RPM.
Ale to moj pierwszy samochod, wiec byc moze nie mam porownania. W kazdym razie mase juz tutaj na forum bylo opinii, iz nasze autka sa bardzo mulowate w dolnych partiach obrotow ;)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Maksymalny moment i kop - powyżej 4 tyś. obrotów.

Awatar użytkownika
Adrian2007211

Post autor: Adrian2007211 »

OK, ale nadal uważam że do ryjówki bardziej pasują ciemniejsze odcienie lakieru , chyba że tpowo dla dziadka ma być :D

Awatar użytkownika
krzysztofek

Adrian2007211 pisze:OK, ale nadal uważam że do ryjówki bardziej pasują ciemniejsze odcienie lakieru , chyba że tpowo dla dziadka ma być :D
No wiesz 35 wiosen na karku łeb siwy to myślę że możesz mówić mi dziadku :P auto pod kolor włosów mam :P

Arekferoza

Post autor: Arekferoza »

Mam białego sedanika i dla mnie właśnie jaśniejsze rio jest ładniejsze. Każdy swoje chwali.

Kacper

Post autor: Kacper »

z nasze autka sa bardzo mulowate w dolnych partiach obrotow ;)
Straszny muł. Przynajmniej w obecnych czasach coraz bardziej powszechnej benzyny z turbodoładowaniem gdzie silniki 1.4 a nawet 1.2 kręcą jak ta lala. Ale jeśli chodzi o zwykłe benzyniaki o niewielkich pojemnościach to tak jest niestety.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”