Zamknięty przez: Cichy
2018-01-17, 17:46
ASO Wadowski, Nowy Targ.
Autor Wiadomość
 krzysztofek 
Szerokości :)

Informacje
Wyposażenie: L
Silnik: 1,4
Przebieg: 34500
Kolor: bright silver
Tapicerka: ciemna jednotonowa
Typ nadwozia: 5d
Inne auto / jakie?: pełegot :P 206
 #1  Wysłany: 2014-03-18, 18:02   ASO Wadowski, Nowy Targ.

Na razie mam do nich neutralny stosunek. Dlaczego? po pierwsze pomylili opony zimowe przy sprzedaży na lewą stronę założyli opony 195 na prawą 185 na szczęście lub nieszczęście mojemu szefowi do Vengi na lewą stronę założyli 185 na prawą 195 jak się połapaliśmy to nam pozamieniali bez gadania i kasy (w zasadzie sami zawalili) w ramach rekompensaty za darmo przełożą opony na letnie (niby nie wiele ale zawsze coś). Druga sprawa jak zapytałem czy mogę swój olej dać przy wymianie to usłyszałem że niby tak ale musi być ich filtr, ale jak coś się będzie działo z silnikiem to mogą nie uznać gwarancji bo nie olej od nich (oni chcą zalewać Lotosem Quazar K 5w30). Trzy chciałem założyć chlapacze do KIKI to za takie szczątkowe jak do Vengi zakładają chcą z montażem 250zł sam sobie mogę założyć ale zaś gwarancji na lakier lub perforację moga nie uznać. Kolejna sprawa nakładki na progi koszt w ASO 275zł idento jak te z Allegro za 150zł oczywiście mogę założyć sobie sam ale jak zacznie się korozja robić pod nimi lub lakier schodzić gwarancji nie uznają. Dla mnie to chore. koszt roboczogodziny 147 z małym przecinkiem przegląd po 30kkm wg nich 4,5 godz. to daje ok 670zł za samą robotę plus części. plus przegląd lakieru 80zł. Ceny kosmos. Największym przegięciem jest olej ok 80zł za litr za te pieniądze mogę kupić Amsoila lub Millersa prawdziwe syntetyki a nie hydrokraki Lotosa. Zobaczymy jak będzie wyglądało serwisowanie u nich i jakie koszty. Może ktoś z Forumowiczów serwisuje swoją kijankę u nich i zechce się ze mną podzielić opinią czy to tu w wątku czy przez priv. Uff ale się rozpisałem :P Wiem że znajdzie się ktoś kto powie kupiłeś auto za 48kzł to powinno Cie stać być na serwis ale każde rozstawanie się z większą kasą boli :P
Ostatnio zmieniony przez Cichy 2018-01-17, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  

f0ku5 
Administrator

Informacje
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2019 HB 1.4 T-GDI
 #2  Wysłany: 2014-03-18, 18:48   

Co do oleju to bzdura. Moze byc Twoj olej, wazne zeby spelnial wymogi takie, jak w instrukcji. Co do filtru to nie wiem - ja zawsze przywoze swoj olej, a filtr juz daje ASO. W kazdym razie nikt nie ma prawa Ci odmowic gwarancji.

I taka mala uwaga co do oleju - zaden olej 5W30 nie jest w 100% syntetykiem ;) Nawet najdrozsze oleje o ktorych mowisz (sam od niedawna jezdze na Motulu) to hydrokraki. Po prostu lepszej jakosci.

Churek 
Administrator

Informacje
Silnik: 1.4, 109KM
Przebieg: 252600
Kolor: biały
Pakiety: STY i ATE
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: 3D
Inne auto / jakie?: Kia Picanto (2017)
 #3  Wysłany: 2014-03-18, 20:50   

Zawsze można robić samemu ......
--------------------
Pozdrawiam
Churek

krzysztofek 
Szerokości :)

Informacje
Silnik: 1,4
Przebieg: 34500
Kolor: bright silver
Tapicerka: ciemna jednotonowa
Typ nadwozia: 5d
Inne auto / jakie?: pełegot :P 206
 #4  Wysłany: 2014-04-04, 23:46   

Byłem dziś bez problemu wywiązali się z obietnicy gumy za free zmienili na letnie. Co do oleju to zostałem błędnie poinformowany jak pan powiedział, litr kosztuje 47zł oczywiście lotos.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje