W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Fotelik samochodowy powyżej 15 kg.

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Fotelik samochodowy powyżej 15 kg.

Post autor: JustynA »

Witajcie.
Stoimy przed zamiarem kupna nowego fotelika.

Obecny fotelik co prawda jest do 18 kg (9-18 kg / 9m-cy - 3,5 roku). Dziecię rośnie i rośnie .

http://www.maxi-cosi.com/pl-pl/produkty ... i-sps.aspx

Następna grupa wagowo-wiekowa to taka od 15 kg i 3,5 roku.
I taki właśnie nas interesuje. Jednak wybór jest trudny.

Czy ktoś już może użytkuje tą grupę? Możecie coś polecić?
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:45 przez JustynA, łącznie zmieniany 1 raz.

czerwo

Post autor: czerwo »

KINDERKRAFT COCOON 15-36 ISOFIX
Ostatnio koledze poleciłem kupił i jest zachwycony no i ma isofixa więc nie lata fotelik po aucie jak nie ma dziecka bo ta grupa wagowa trzyma fotelik tylko pasami samochodowymi razem z dzieckiem więc jak nie ma dziecka to fotelik luzem lata z tyłu. No i cena jest całkiem całkiem :D

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

Ok super dzięki, weźmiemy pod uwagę. Oczywiście patrzyłam kontynuację tego co mamy - to maxicosi są po 500-600zł.
A do naszego Rio pasuje? Bo ja nawet nie wiem jak z tym isofixem. My nasze MaxiCosi kupowaliśmy do matiza i bez isofixu kupowaliśmy.
Czytałam i czytałam i te foteliki są cholernie ciężkie prawie 8 kg....

czerwo

Post autor: czerwo »

JustynA pisze:Ok super dzięki, weźmiemy pod uwagę. Oczywiście patrzyłam kontynuację tego co mamy - to maxicosi są po 500-600zł.
A do naszego Rio pasuje? Bo ja nawet nie wiem jak z tym isofixem. My nasze MaxiCosi kupowaliśmy do matiza i bez isofixu kupowaliśmy.
Czytałam i czytałam i te foteliki są cholernie ciężkie prawie 8 kg....
Mój mały jeździ w tym od 9kg-19kg kupiłem mu z isofixem i jest super
Pasuje do RIO i fotelik bardzo sztywno siedzi w aucie, nic się nie rusza więc na łukach nie ma problemu, że fotelik się przechyla. Ja mam teraz Jane Exo Isofix 9-18kg a później chyba też kupie ten z kinderkrafta ze względu na cenę :-)

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

Hej dodam coś od siebie. My uzywamy tego fotelika http://cybex-online.com/pl/carseats/pallas2fix.html i uważam że jest rewelacyjny. Fakt kosztuje tysiąc złotych, ale jak mam kupować dwa lub trzy foteliki to wychodzi na to samo. Isofix w Rio trzyma fotelik fajnie nie goni na boki. Pasa wystarcza co prawda na styk ale tragedii nie ma. Młody bardzo lubi jeździć w tym foteliku ta poduszka przednia robi za zderzak i stolik do zabawy czasem tez za podusie do spania. Pokrowiec możesz z niego zdjąć i wrzucić do pralki. I jest kupa ustawień tego fotelika. Szczerze polecam bo w zasadzie jeden fotelik obgania na cały rozwój dziecka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”