W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam Forumowiczów. Nowik666

Say: Hello!
nowik666

Witam Forumowiczów. Nowik666

Post autor: nowik666 »

Witam Wszystkich Forumowiczów! Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem KIA RIO 1.4 L model na rok 2014. Do tej pory poruszałem się samochodem KIA PICANTO 1.0 z 2005 więc przesiadka na nowe RIO to istna rewolucja w prowadzeniu samochodu! Właścicielami samochodu (wraz z żoną,która również pozdrawia) staliśmy się w zasadzie przez przypadek. Jakiś miesiąc temu, nie mając planów na sobotni poranek wybralismy się do najbliższego salonu KIA (sentyment do marki), aby pooglądać nowe samochdy. Już tydzień później umówieni byliśmy na jazdę próbną a pół godziny później podpisywaliśmy umowę na zakup nowej KIA RIO. Dwa tygodnie oczekiwania i w zeszłą sobotę odbieraliśmy nasz samochód.

Na razie ciężko opisać mi wrażenia z jazdy nową kijanką więszkość z przejechanych 700km pokonała moja żona przy okazji sprawdzając prędkości maksymalne auta oraz określając maksymalną ilość robactwa, które można zebrać ze sobą na zderzaku w podróż.

W tej chwili wszystko w samochodzie mi się podoba wnętrze, dynamika silnika, zawieszenie to jest skok cywilizacyjny w porównaniu do mojej starej PICANTO. Jak tylko znajdę trochę czasu i fajny plener do wrzucę zdjęcia mojego nowego autka. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Witaj. Fajnie że Ci się podoba. Daj jakieś foty :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Witaj. Widać jakie pozytywne nastawienie płynie z twojej wypowiedzi, oby tak dalej. :-) Zadowolenia z Rio.

Paolo

Post autor: Paolo »

Witam. Gratuluję zakupu. Niech się dobrze sprawuje. Troszkę zazdroszczę tych 109 koników... :lol:

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Cześć i czołem!
L z 2014 roku... Ale to z kwietnia już? Bo są różnice w wyposażeniu ;)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Witamy :)

nowik666

Post autor: nowik666 »

Tomash pisze:Cześć i czołem!
L z 2014 roku... Ale to z kwietnia już? Bo są różnice w wyposażeniu ;)
Tak, model kwietniowy (a dokładnie z nowego cennika z marca) jedna z 4 wersji wyposażenia

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Uchuchu, to już musi się pięknie prezentować z soczewkowymi światłami... :O
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”