W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Lusterko zewnętrzne.

Awatar użytkownika
Stawe

Lusterko zewnętrzne.

Post autor: Stawe »

Mam lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie (jak wszyscy). Są też lusterka z migaczami i funkcją składania. Zastanawiałem się co będzie jak walnie się lusterkiem - niezbyt mocno - o coś... Od razu szlag je trafi czy podda się? W podręczniku piszą, że Broń Boże przechylać je ręcznie, bo uszkodzimy mechanizm regulacji. Kolega powiedział mi, że jest tam sprężyna i faktycznie nim złapałem go za rękę pokazał, że w przód poddają się o pewien kąt (na sprężynie). Drugiego kierunku wolałem nie sprawdzać. Jak to jest z tą sprężyną - działa w obie strony? O jaki kąt? Nigdzie nie mogłem znaleźć pisanej odpowiedzi...
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2014, 13:56 przez Stawe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Przecież te w wersjach S,M,L można złożyć reką. XL ma elektryczne składanie i tam bym już tego nie próbował. Oczywiście składają sie tylko zwierciadłem do szyby.
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Stawe

Dzięki za informację - jakoś tego nie mogłem znaleźć w podręczniku...

Przez chwilę myślałem że to było trochę głupie pytanie, ale jednak nie jestem sam :), bo w sieci parę osób (z innych samochodów) pyta się o to samo, bojąc się, że użycie siły może coś uszkodzić.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2014, 12:20 przez Stawe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

A, no i dodam, że ustawienie zwierciadła pozostaje oczywiście to samo po powrocie do zwyczajnej pozycji ;-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Stawe

No właśnie, po uzyskaniu informacji (dziękuję) użyłem trochę siły i rzeczywiście, składają się...

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”