W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Czarne XL :)

Nasze auta.
Edi1977

Czarne XL :)

Post autor: Edi1977 »

Dzisiaj widziałem go pierwszy raz, jak tylko zjechał z lawety :) Jutro rejestracja i odbiór. Nie moglem się powstrzymać by nie wstawić tu pierwszego zdjęcia :) Niestety, więcej nie mam na razie, bo szybko pomknął do serwisu na zerowy przegląd :(
Załączniki
WP_20140428_002.jpg
Ostatnio zmieniony 22 cze 2014, 18:02 przez Edi1977, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

zazdroszcze felg... moim zdaniem to najladniejszy wzor do tego auta... nie dałem sie namowic na kpl. z oponami z 3000 przy zakupie auta i teraz już pewnie ich n ie kupie nigdy ;-)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Na tych felgach - nic dodać , nic ująć. :-)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Rejestracja i odbior w tym samym dniu?
U mnie troche to trwalo, bo najpierw trzeba bylo papierki z Kii zalatwic :P

Edi1977

Jakie papierki, oprócz tych, które są potrzebne do rejestracji? (+ oczywiście uregulowana faktura)

f0ku5
Administrator

W sumie - jak mam byc szczery - to juz nie pamietam.
Pamietam tylko tyle, ze od rejestracji auta minal jeszcze chyba z tydzien do faktycznego odbioru. Pamietam nawet, ze musialem zadzwonic do dilera z informacja ktorego konkretnie dnia zarejestrowalem auto, zeby oni mogli ta date wpisac na ubezpieczenie :P

Edi1977

Nr rejestracyjny faktycznie jest potrzebny do ubezpieczenia i gwarancji. Ale ubezpieczenie auta trwa 15 minut ;), w tym czasie włożą tablice, nakleją naklejkę i w drogę ;). Kupowałem już auto z salonu i tak właśnie było. Dzisiaj też zostałem zapewniony w salonie, że jutro po 15-stej auto będzie na mnie czekało :)

f0ku5
Administrator

To super, ja po prostu mowie, jak to u mnie wygladalo :)
Dali mi papierki do rejestracji, ja poszedlem i zarejestrowalem auto, ale odebralem pare dni pozniej.
Calkiem mozliwe, ze mi przez ten czas montowali ten "lepszy" alarm, dokladnie nie pamietam ;)

asasello

Post autor: asasello »

Gratki, piękna fura! szkoda, że gdy ja brałem pakiet stylistyczny to nie było jeszcze tego wzoru felg, zazdroszczę... :P
teraz nic, tylko dbać ;)

Awatar użytkownika
Stawe

Post autor: Stawe »

Gratuluję, zwłaszcza felg. Co do koloru to nic tylko myć i myć - zdaje się, że rekord jest co 4 dni...
Aha, ja poprosiłem przy kupnie żeby rejestracja i ubezpieczenie było w dniu odbioru w salonie. I było.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

wnuczak pisze:zazdroszcze felg... moim zdaniem to najladniejszy wzor do tego auta... nie dałem sie namowic na kpl. z oponami z 3000 przy zakupie auta i teraz już pewnie ich n ie kupie nigdy ;-)
Nigdy nie mów nigdy :-) tu są fakt że podróby ale ja mam juz rok i nic się nie dzieje http://archiwum.allegro.pl/oferta/felgi ... 43413.html
Jacek

Paolo

Post autor: Paolo »

Czarne jest piekne! Gratulacje! To jest Rio na miarę moich marzeń o-o . Co do czarnego koloru to rzeczywiście wymaga indywidualnego podejścia, mam go miesiąc a na myjni byłem już z sześć razy :-), auto bywa czyste przez pare godzin . Rozwiązaniem byłby garaż . I delikatnie z lakierem bo każde zadrapanie jest bardzo widoczne i trudne do usunięcia.

Edi1977

Bardzo Wam wszystkim serdecznie dziękuję ;) Auto zarejestrowane i odebrane. Dzisiaj jeździło po Poznaniu, a jutro wyrusza w pierwszą nieco dłuższą trasę. Rio jest rewelacyjne! W mieście sprawdza się na medal (z małym minusem za parkowanie). Kolejny minus za dziwny, nieco duszący jak dla mnie zapach w środku (czuję go jeszcze, a wysiadłem 1,5 godziny temu), Felgi na żywo wyglądają jeszcze fajniej (tak sądzę), ale niestety opony przy dużej prędkości (jechałem dzisiaj max. tylko 90 km/h) - głośne. Co do koloru, to poprzednie autko też miałem czarne, więc wiem, jak z tym jest ;) ale widok zaraz po umyciu rekompensuje wszystko :) - dzisiaj jak jeździłem, to sporo osób się oglądało i zwracało na autko swoją uwagę :) Po weekendzie będzie więcej zdjęć, jeżeli chcecie...:)

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

jachnyc pisze:
wnuczak pisze:zazdroszcze felg... moim zdaniem to najladniejszy wzor do tego auta... nie dałem sie namowic na kpl. z oponami z 3000 przy zakupie auta i teraz już pewnie ich n ie kupie nigdy ;-)
Nigdy nie mów nigdy :-) tu są fakt że podróby ale ja mam juz rok i nic się nie dzieje http://archiwum.allegro.pl/oferta/felgi ... 43413.html
no fajnie ale nie ten rozmiar ;-)
da się upolować na allegro w okolicach 1600-1900 za kpl. 17'' bez opon oczywiście ;-)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Edi1977 pisze:dzisiaj jak jeździłem, to sporo osób się oglądało i zwracało na autko swoją uwagę
Felgi robią swoje. Duszący zapach? Czyżby przeszkadzał Ci ten niesamowity zapach nowości? A jakie masz opony?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”