W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Jakiej używasz nawigacji?

Zapraszamy wszystkich do oddawania głosów i tworzenia własnych ankiet.

Jakiej używasz nawigacji ?

AutoMapa
20
32%
MapaMap
1
2%
Yanosik
8
13%
Google Maps
10
16%
NaviExpert
5
8%
Waze
0
Brak głosów
Inna
13
21%
Nie korzystam z nawigacji
5
8%

Liczba głosów: 62

MarCo

Jakiej używasz nawigacji?

Post autor: MarCo »

Z jakiego sprzętu korzystacie i co polecacie?
Ostatnio zmieniony 05 lis 2017, 09:40 przez MarCo, łącznie zmieniany 2 razy.

Adi

Post autor: Adi »

Jesli chodzi o navi to wg mnie AutoMapa i Google Maps.
Reszty ogolnie nie polecam, ale jak to nawigacja - z kazda trafisz do celu tylko kwestia czy przez las czy jezioro :D
A Yanosika odradzam jesli chodzi o nawigacje. Jako ostrzegacz tak, ale navi nie.

Awatar użytkownika
Stawe

Post autor: Stawe »

Większość nawigacji potrzebuje internetu na starcie. Używam tabletu z Sygic - chce tylko GPS (działa offline) i płaci się raz.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Adi pisze:A Yanosika odradzam jesli chodzi o nawigacje. Jako ostrzegacz tak, ale navi nie.
Jesli chodzi o Yanosika to on ma beznadziejne komunikaty nawigacyjne. Trase natomiast wyznacza super i mi to wystarczy. A co do trasy to po prostu zamiast sluchac glosu w telefonie to wystarczy sie popatrzec na ekran ;)

Z tymi komunikatami to tez sie zmieni niedlugo na lepsze, poniewaz testuje system beta wyznaczania trasy i wlasnie komunikaty tam naprawili niesamowicie. Teraz jest juz wszystko OK ;)

f0ku5
Administrator

Stawe pisze:Większość nawigacji potrzebuje internetu na starcie. Używam tabletu z Sygic - chce tylko GPS (działa offline) i płaci się raz.
Ja uwazam, ze nawigacja, ktora wymaga internetu ma jedna zasadnicza przewage nad nawigacja offline. Mianowicie zmiany na mapie moga byc wprowadzane w locie, bez potrzeby aktualizowania aplikacji ;)

czerwo

Post autor: czerwo »

f0ku5 pisze:
Stawe pisze:Większość nawigacji potrzebuje internetu na starcie. Używam tabletu z Sygic - chce tylko GPS (działa offline) i płaci się raz.
Ja uwazam, ze nawigacja, ktora wymaga internetu ma jedna zasadnicza przewage nad nawigacja offline. Mianowicie zmiany na mapie moga byc wprowadzane w locie, bez potrzeby aktualizowania aplikacji ;)
O ile poruszasz się po naszym kraju poza granicami cena internetu w roamingu...
Ja po europie jeżdżę na iGO lub AutoMapie ostatnio więcej na iGO bo do AM (na Androida) nie można dodać własnych POI ;-(

f0ku5
Administrator

No tak, mowilem tylko o naszym kraju :)

Awatar użytkownika
Stawe

Post autor: Stawe »

Teraz używam "Be On Road" na tablecie z Androidem. Program darmowy, aktualizowany i może działać tylko z GPS.
Znalazłem w sieci uchwyt pod tablet wsuwany do otworu na CD. Działa.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Auto Mapa :D

obanon

Post autor: obanon »

Navi expert i Rysiek. Navi jest rewelacyjna, większość ludzi jeżdzi na pamięć i właśnie dlatego tworzą się korki. Załączam experta i zamiast toczyć się w korku to sobie jadę płynnie ze stałymi obrotami. Jest płatna ale warta swojej ceny.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Tedi_19 pisze:Auto Mapa
O to to to :D

Reszta tabletowo, androidowo, smartfonowych nawigacji, nadaje się tylko do jeżdżenia po mieście i z miasta do miasta.

Próba przyjechania do mnie z czymkolwiek innym niż AM kończy się w stawie z karpiami na wsi obok. A w AM jest nawet mój numer domu. Ot co.
Pozdrawiam
Churek

f0ku5
Administrator

Auto Mapa ma najlepsza mapę, ale "algorytmowo" najlepszy jest NaviExpert :)

marder

Post autor: marder »

Ja używam Automapy, dobrze prowadzi i jest niezawodna. Naviexpert jest fajny i dobrze prowadzi dopóki masz połączenie internetowe. Jak zapuścisz się do Pierdziszewa albo za granicę to klops.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
beti

Post autor: beti »

Generalnie Automapa, czasami Here Nokii. Okazjonalnie Google Maps, ale są najgorsze chyba. Taka ciekawostka, znajomi wracali rok temu z urlopu, w okolicach Wiednia padła im nawigacja. a co tam smartfon tez pohula, parę złotych za transmisje? Rachunek za około 600km do granicy. Za dane dostali prawie 250zeta. 1zeta-1MB.Bo pewnie jeszcze mapę ściągało w tle.

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Na co dzień dla mnie niezawodny pozostaje autoatlas Europa wydawnictwa Freytag&Berndt 2014 (co roku warto kupić nowy). Wystarczająco szczegółowa mapa całej Europy i indeks miejscowości z kodami pocztowymi - najważniejsze jest. Do tego AutoMapa służąca bardziej jako zbiór planów miast.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”