W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Skrzynia biegów (1.4, 109 km).

rizer

Skrzynia biegów (1.4, 109 km).

Post autor: rizer »

Jak stoje na światłlach i wrzucam dynamcznie 1 mam takie głuche puknięcie spod auta, jak robie to powoli dokładnie przycisne w lewo i wrzuce 1 to nie ma puknięcia. Podobna sytuacja ma się czasami przy zmianie z 2 na 3 podczas jazdy i dynamicznej zmianie biegów. Może ktoś zauważył podobny problem u siebie? Czy może jestem przewrażliwiony w poprzednim aucie hondzie z 2005 takich odgłosów nie miałem.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 16:54 przez rizer, łącznie zmieniany 1 raz.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Wpadnij do ASO, pewnie to robota na 3 minuty.
U mnie po kupnie skrzynia skrzypiala przy wrzucaniu jedynki i zrobili od reki ;)

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

rizer, U siebie czasem zauważam to samo, ale jakoś zbytnio się tym nie przejmowałem. U mnie to takie bardziej "metaliczne stuknięcie", aczkolwiek wydaje mi się, że piszemy o tym samym. W każdym bądź razie występuje tylko przy szybkich zmianach biegów.

rizer

Post autor: rizer »

coś takiego, czujesz to w podłodze?

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Nie czuję nic pod nogami, tylko słyszalne jest takie właśnie "metaliczne stuknięcie". Słyszalne zwłaszcza przy uchylonym oknie i zdarzało się to tylko przy szybkiej zmianie biegów. Nie odczuwałem wtedy, żadnych oporów na drążku zmiany biegów, nie czuć nic na pedałach... Wydaje mi się, że to po prostu odgłos pracy wybieraka/linek/czegokolwiek innego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usterki”