W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

"Odskakujący" lewy słupek.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

"Odskakujący" lewy słupek.

Post autor: f0ku5 »

Sluchajcie, mam do Was pytanie.
Czy ktos z Was mial problem z odskakujacymi slupkami? Chodzi mi o fragment, gdzie wychodza czuniki od alarmu. Problem pojawil sie mniej wiecej miesiac temu po fali upalow w Warszawie. Bylem w ASO, wymienili cos plastikowego w srodku, ale teraz problem powrocil - nawet gdy upalow nie ma.
Generalnie objawia sie to tym, ze ten plastik z lewego slupka przy samej gorze (gdzie czujnik) mi sie odczepia i odstaje. Z prawym nie ma tego problemu, siedzi solidnie i ani mysli odskakiwac.
Jutro jade spowrotem do ASO, ale jakos mi sie wydaje, ze rozloza rece i powiedza, ze nic na to nie poradza.

Czy ktos moze wie, skad to sie bierze?
Ostatnio zmieniony 01 sty 2018, 10:52 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Pewnie przy zakładaniu alarmu i zdejmowaniu osłony słupka coś się "ułamało" i po prostu nie trzyma, albo kabelek idzie tak, że nie pozwala wcisnąć spinki do końca i trzyma się na słowo honoru a po jakimś czasie odpada.

Generalnie, jak się dobrze poskłada to nic nie powinno się dziać.
Ja plastiki z tyłu rozbierałem 2 razy - wszystko pasuje i nic się nie telepie.
Pozdrawiam
Churek

czerwo

Post autor: czerwo »

Zgłaszałem w serwisie trzy razy, za każdym razem poprawiali i później to samo.
Tam jest taki dziwny zaczep otwierający się w momencie wybuchu poduszki.
Trzeba cały plastik ściągnąć, złożyć uchwyt i dopiero plastik na swoje miejsce, poprawianie już wysuniętego nie ma sensu bo będzie odskakiwał.

f0ku5
Administrator

Tylko ze mi to dzialalo bez problemu i pojawilo sie nagle podczas upalow :( Nigdy z tym nie bylo zadnych problemow.

f0ku5
Administrator

Skonczylo sie na wymianie calego tego plastiku z lewego slupka. Jak na razie wszystko gra :)

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”