W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Tylne swiatło stop

+ i -
marcin8626

Tylne swiatło stop

Post autor: marcin8626 »

Mam prośbę do wszystkich, niech każdy zerknie sobie na 3 światło stop w klapie :) Moje RIO właśnie idzie na gwarancję z tego powodu :)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2014, 08:28 przez marcin8626, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Spojżałem i mam, a co?
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

marcin8626

mi wychodzi rdza przy 3 swietle stopu. na bialym u mnie to bardzo dobrze widac, na Twoim moze musisz sie przyjzec :) powtorka z ceeda

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Jakoś nie zauważyłem - a też biały.
Pozdrawiam
Churek

marcin8626

po lewej stronie mam ten problem

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

A nie zachodzi Wam wodą to światłoż już pisałem o tym u mnie po myciu lub deszczu całe to światło mam zaparowane z takimi dużymi kroplami wody :( jestem już umówiony w ASO na środę zobaczę co oni na to powiedzą......

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Sprawdzę u siebie.

Awatar użytkownika
Gutek

Post autor: Gutek »

U mnie wszystko gra i buczy.

Awatar użytkownika
krzysztofek

Jestem po wizycie w ASO niestety moja lampa stop w klapie rozszczelniła się samoczynnie :( stąd ta woda lampa zostanie wymieniona na nową w ramach gwarancji co jest dla mnie pocieszające :) na razie została zamówiona :)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Sprawdziłem i mam jedną kropkę. Próbowałem szorować ale ewidentnie jest to kropeczka rdzy "wyłażąca od środka", jest wielkości łebka od małej igły. I teraz pytanie co z tym robić? Gwarancja na perforację to 12 lat, ale co jeśli np. teraz przestanę serwisować. No i jakoś nie wyobrażam sobie na ten moment lakierowania całej klapy przez taką drobnicę której na ten moment nie widać. Pokażę Wam jak się spotkamy w niedzielę. Zauważyłem też rdzę w kilku miejscach w komorze silnika, też pokarzę. Na pewno zgłoszę to w ASO jak pojadę naprawiać pas.
Załączniki
Zdjęcie0579.jpg
Zdjęcie0580.jpg

marcin8626

w aso pomaluja CI tylko ten daszek :) ja oddaje na gwarancje i juz :) a serowisowac mozesz tylko blachy przez 12 lat a nie cale auto

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Faktycznie, co ja gadam, przecież to na tym daszku, a to już inna para kaloszy. Trzeba będzie im pokazać. No tak, ogólnie gwarancja 7 lat a na perforację 12. Bo się zastanawiam czy po 3 przeglądzie nie zrezygnować z ASO.

Awatar użytkownika
krzysztofek

Witam dziś zostało wymienione u mnie 3 światło stop. Musze przyznać że serwis nie marudził i nie szukał dziury w całym sprawdzili stwierdzili usterkę wymienili czas ok 20minut koszt 0zł. Takie koszty mi się podobają :D mam nadzieję, że ta będzie już szczelna :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zalety i wady”