W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wymiana baterii w pilocie.

Zrób to sam!
richardd7

Wymiana baterii w pilocie.

Post autor: richardd7 »

Witam!Posiadam Kia rio wersja XL z systemem bez kluczykowym pada mi bateria w pilocie i chciałbym się dowiedzieć czy muszę jechać do serwisu wymienić baterię (po wyjęciu baterii może się rozkodować) czy mogę wymienić sam? jeśli sam to jak otworzyć pilota
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 18:07 przez richardd7, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Możesz wymienić bez obaw sam. Jak rozebrać? Bardzo prosto. Wyjmij kluczyk z pilota i wetknij go w podłużny otworek powyżej tego gdzie schowany jest jego grot i energicznie nim obróć. Obudowa pilota jest złożona na zatrzaski. Po podważeniu rozejdzie się na dwie części. Bateria jest w dolnej części. Dobierzesz nową pewnie u każdego zegarmistrza... U mnie jest Panasonic CR2032 3V.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

A jak masz obawy to idz do zegarmistrza jak kolego wyżej wspomniał .
Jacek

richardd7

Dzięki za poradę otwarłem pilota wymieniłem baterię i wszystko działa pozdrawiam

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Co to kutwa znaczy "otwarlem"...

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

richardd7 pisze:Dzięki za poradę otwarłem pilota wymieniłem baterię i wszystko działa pozdrawiam
Z ciekawosci ile wytrzymal Ci ten pilot? ja mam 2.5 roku i jeszcze smiga :)

richardd7

Przepraszam pana z Warszawy otwarłem to znaczy otworzyłem.Baterie wymieniłem po 2,5 roku musiała być słaba od początku

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

richardd7 pisze:Przepraszam pana z Warszawy otwarłem to znaczy otworzyłem.Baterie wymieniłem po 2,5 roku musiała być słaba od początku
:-) :-) :-) :-) :-)
Jacek

czerwo

Post autor: czerwo »

f0ku5 pisze:Co to kutwa znaczy "otwarlem"...
Trzeba było w google sprawdzić http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10279

ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuale”