W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

RIO Wendy Brown - WITAM WAS

Say: Hello!
Awatar użytkownika
Santa

RIO Wendy Brown - WITAM WAS

Post autor: Santa »

Witam wszystkich.
W ciągu miesiąca zostanę posiadaczem Noego RIO. Kolor Wendy Brown, tapicerka brązowa, pakiet stylistyczny.

Polecam Dealera w Warszawie na Grójeckiej.
Nie dośc ze mieli testową RIO w wersji wyposazenia jak i kolorystycznej takiej jakiej szukałem, to jako jedyni zaoferowali nowe auto z tym co mi potrzebne. Kwestia przywiezienia ze Stocku. Na połczyńskiej tylko słyszałem ze do produkcji, ze nie ma testowego XL, i tylko o cenie temat.

W planach spoiler na klapę i nawigacja dedykowana. Znaczki i grill w czarny mat.

Jak przyjedzie pochwalę sie.

Pozdrawiam

marder

Post autor: marder »

Santa pisze:W planach spoiler na klapę i nawigacja dedykowana. Znaczki i grill w czarny mat.

Jak przyjedzie pochwalę sie.

Pozdrawiam
To będzie grubo.
Co do nawigacji, to jest jeszcze taka możliwość:
http://allegro.pl/kia-rio-iii-2011-2014 ... 97354.html
Pewnie sporo tańsza od oryginalnej.

Awatar użytkownika
Santa

Post autor: Santa »

Właśnie o tej myślałem.
Dodatkowo konsola środkowa jak i ramka wokół lewarka oraz kratki nawiewu,elementy kierownicy od multifunkcji idą w okleinę (3M szczotkowane aluminium)

Więcej już nie mówię :) Dużo gratów już czeka w domu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”