W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

KEEDLER pozdrawia z Paryża Północy ;)

Say: Hello!
Awatar użytkownika
KEEDLER

KEEDLER pozdrawia z Paryża Północy ;)

Post autor: KEEDLER »

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Od niespełna dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Białego Demona 1.4, 5d, wersja XL, pakiet stylistyczny Plus (STY2), czujniki parkowania tył. Póki co, czerpię przyjemność z odkrywania Kijanki w różnych sytuacjach drogowych. Mam nadzieję, że z biegiem lat i przebiegu przyjemności będą stanowiły zdecydowaną większość nad przykrościami :) Liczę także, że tu na forum poznam ciekawych ludzi, tak jak to miało miejsce podczas ujeżdżania Nissana Almery N15 i Seata Ibizy 6l, kiedy to również należałem do społeczności forów wymienionych marek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę sobie jak i Wam zajefajnych chwil za kółkiem naszych małych tygrysów! xD

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Witaj.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Witamy , witamy i życzymy samych przyjemności z jazdy :-)
Jacek

Edi1977

Post autor: Edi1977 »

Witam :-) Z opisu widzę, że autko identyczne jak moje, z różnicą koloru (mój tygrys jest czarny) :cool: Będą jakieś zdjęcia?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”