W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Mam nadzieję, że z nowej Kijanki nie wyrośnie żaba :) Witam!

Say: Hello!
konpap

Mam nadzieję, że z nowej Kijanki nie wyrośnie żaba :) Witam!

Post autor: konpap »

A zatem witajcie...

Niedługo - może jeszcze w przyszłym tygodniu odbiorę Kia Rio sedan 1,4 w wersji L w kolorze złocisty brąz. Przeczytałem już chyba z pół forum rozumiejąc z niego może ze trzy procenty, co nie świadczy bynamniej, że mało zrozumiale piszecie... zwyczajnie jestem zbyt podeksytowany, by czytać ze zrozumieniem, chociaż z tej czynności zwykle się utrzymuję - no jeszcze z pisania i mówienia w sposób, by nikt tego nie zrozumiał. :)
Przeczytałem też kilka niepokojących informacji o awaryjności Rio, ale z drugiej strony nazwałbym to usterkowością i to raczej niezbyt utrudniającą poruszanie się po drogach. Nie będę pytać czy warto kupić, czy też nie... bo wiem, co powiecie. Chciałem się przywitać i powiedzieć, że tworzycie bardzo fajną grupę zapaleńców tego modelu Kia (mam nadzieję, że słowo zapalaniec będzie odebrane przez każdego zapaleńca jako zasłużony komplement a nie jako uszczypliwość. A zatem witajcie :)

toyaris

Re: Mam nadzieję, że z nowej Kijanki nie wyrośnie żaba :) Wi

Post autor: toyaris »

konpap pisze:A zatem witajcie...
Przeczytałem już chyba z pół forum rozumiejąc z niego może ze trzy procenty
Chciałem się przywitać
Ptzeczytaj forum do końca, a zrozumiesz wszystko.
Witaj. :cool:
10 mniej - zwolnij!

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

konpap pisze:zwyczajnie jestem zbyt podeksytowany, by czytać ze zrozumieniem, chociaż z tej czynności zwykle się utrzymuję - no jeszcze z pisania i mówienia w sposób, by nikt tego nie zrozumiał. :)
Jestes politykiem? :D

konpap

f0ku5 pisze:
konpap pisze:zwyczajnie jestem zbyt podeksytowany, by czytać ze zrozumieniem, chociaż z tej czynności zwykle się utrzymuję - no jeszcze z pisania i mówienia w sposób, by nikt tego nie zrozumiał. :)
Jestes politykiem? :D
:D a czy ja napisałem, że składam obietnice bez pokrycia? nie jestem ani politykiem, ani krytykiem literackim ;D

Awatar użytkownika
Santa

Post autor: Santa »

Witamy witamy kolejnego posiadacza Rio
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Witamy i zapewniamy że nasze Rio nie jest takie złe :P wręcz przeciwnie im dłużej nim jeździsz tym bardziej się zakochujesz :D :P

MarCo

Post autor: MarCo »

Witaj, ja prawie całe forum czytałem i nadal nie wiele wiem, a może i mniej hi hi :devil:

konpap

Tedi_19 pisze:Witamy i zapewniamy że nasze Rio nie jest takie złe :P wręcz przeciwnie im dłużej nim jeździsz tym bardziej się zakochujesz :D :P
Rozwiń tę złowieszczą myśl... bo pojutrze to nie takie złe auto odbieram. Mam nadzieję, że to tylko kokieteria, na co by wskazywała druga część zdania.
Dziękuję za miłe słowa i obiecuję, że nikomu nie pomogę świadomie w sprawach technicznych. Gdyby były jednak jakieś problemy na gruncie realizacji gwarancji i czy innych uprawnień... mogę się okazać pomocy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”