W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Łódzka Kia Rio 1.1 CRDI L hatchback 2013 graphite

Say: Hello!
bleju

Łódzka Kia Rio 1.1 CRDI L hatchback 2013 graphite

Post autor: bleju »

Cześć,

Jak tu zacząć? No więc tak: chcę się z Wami przywitać. Bardzo cieszę się z istnienia rodzimego forum traktującego o naszych autach. Moją Rio kupiłem w marcu 2014 r na wyprzedaży rocznika 2013.

Szukałem niewielkiego, ekonomicznego i wszechstronnego auta z sensownym momentem obrotowym w klasie B. Przyznam szczerze, że auto wybrałem z marszu, w ciemno i bez jazdy testowej. Salon nie posiadał wersji demonstracyjnej z silnikiem diesla. Miałem jednak dobre przeczucia i nie zawiodłem się. Dzisiaj, po 6 miesiącach użytkowania na liczniku jest 17 tysięcy i zaliczony bezproblemowy, wakacyjny wyjazd na południe Chorwacji.

Naszych aut widuję na ulicach coraz więcej, co jest miłe dla oka. Bardzo wyróżniają się w natłoku nudy i bezpłciowości. Zauważyłem, że przeważają jednak benzynki. Mam nadzieję, że na forum znajdzie się też kilku ropniaków, jak ja :-)

Prowadźcie się bezawaryjnie i bezpiecznie,
pozdrawiam.

PS. zdjęć nie wrzucam bo mam standard, bez tuningu optycznego, tak jak wyprowadziłem z salonu.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

W Twoim wojewodztwie akurat Rio mozna spotkac bardzo czesto z prostego powodu - jezdza jako L ;)

marder

Post autor: marder »

Nareszcie jest pierwszy klekot na forum! Gratulacje kolego :-)

lukasz_rio

Post autor: lukasz_rio »

Jestem ciekaw jak się takim dieselkiem kijankowym jeżdzi :-) Napisz też coś w odp. dziale o spalaniu.
lukasz_rio

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Witamy , no i mamy pierwszego DISELA na forum :-) .Czekamy na opinie jak się sprawuje silniczek :-)
Jacek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Jakis diesel juz kiedys byl, to nie pierwszy :)

Adi

Re: Łódzka Kia Rio 1.1 CRDI L hatchback 2013 graphite

Post autor: Adi »

bleju pisze:PS. zdjęć nie wrzucam bo mam standard, bez tuningu optycznego, tak jak wyprowadziłem z salonu.
No cos Ty...
Fota musi byc! :-)

bleju

Post autor: bleju »

Przekonałeś mnie:)

To gdzieś na drodze "wojewódzkiej" o szerokości półtora samochodu w Bośni.
Załączniki
DSC_0575 — kopia.JPG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”