W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Rysy na obudowie skrzyni biegów.

kajetan1979

Rysy na obudowie skrzyni biegów.

Post autor: kajetan1979 »

Przypatrzyłem się imam takie jakby ryski może to taki odlew obudowy skrzyni biegów w rio 1,4 benzyna jak u was wygląda obudowa skrzyni biegów przetarłem podwoziem może uszkodziłem skrzynie
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 12:33 przez kajetan1979, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Znaki interpunkcyjne przydałyby sie bo tak to nic pan nie zrozumiesz zapewne troszke przytarłeś i nic sie złego skrzyni nie stanie musiałbyś jakieś zdjecie wstawić, bo z fusów nie wróżymy
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

kajetan1979

No przytarłem trochę , zalecono mi wymianę podpory dolnej silnika na na osłonie skrzyni są jakieś ryski jakby spękania, wiec nie wiem czy to nie od uderzenia od spodu czy te typy tak mają ceedd ma całkowicie gładki odlew.

marder

Post autor: marder »

Ale czym Ty si€ w ogóle przejmujesz? Ja już przytarłem o wysokie krawężniki nie raz i nie dwa. Skoro skrzynia pracuje prawidłowo, nie ma też żadnych wycieków to jeździj sobie dalej i zapomnij o sprawie. A Ty przejmujesz się jakimiś ryskami od spodu. Samochód nie jest z porcelany i nie zepsuje się od jednego przytarcia. Pomyśl, jakbyś musiał się martwić gdybyś jezdził nisko zawieszonym porsche i takie przytarcia miałbyś kilka razy dziennie.

kajetan1979

No tak to bylo uderzenie od domu zjeżdżając z górki wpadłem w potężna koleinę a spękania widoczne są od góry jak otworze maskę i nie wiem czy odlew jest taki ze to tylko tak wygląda . Od domu nie zaglądałem a zdjecia nie wychodza by byly wyraźne

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Podjedź do salonu i porównaj z nowym. Jak są tylko rysy, to olej temat. Jak są pęknięcia, to masz serwis pod ręką i skonsultuj, czy warto się przejmować, czy też olać...

Bez zdjęć, to Ci tu nikt nic ciekawego nie powie...

kajetan1979

A może ktoś ma rio 1,4 z tego roku i może rzucić okiem na obudowie skrzyni czy jest gładka czy ma takie ryski w salonie niestety maja silniki 1,2

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Gdzie po otwarciu maski widac obudowe skrzyni biegow?

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

f0ku5 pisze:Gdzie po otwarciu maski widac obudowe skrzyni biegow?
Z prawej strony pod akumulatorem ......

A co do skrzyni i rys - jakbyś uszkodził skrzynię to już byś o tym wiedział ..... :)
Pozdrawiam
Churek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Dzieki, dzis zerkne :D
Inwalida ze mnie techniczny, jesli chodzi o auta.

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”