W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

KIA GRAFIT 1.2

Nasze auta.
KsmVip

KIA GRAFIT 1.2

Post autor: KsmVip »

Oto i ona! Moja Kia Rio!
Zdjęcie jeszcze przed odbiorem.
Aktualnie auto spisuje się perfekcyjnie. Dziwię się opiniom, że ,,auto prowadzi się jak taczki, itd.,,. Wcześniej jeździłem getzem( rocznik 2006), miałem również okazję użytkować nowe renault clio i szczerze mówiąc nasze Rio bije je na głowę;)
Pozdrawiam
P.S.
Wkrótce dorzucę więcej zdjęć.
Załączniki
KIA2.jpg

Awatar użytkownika
Santa

Post autor: Santa »

Witamy. Super autko. Fajny ten grafit. Do zobaczenia na spotach Warszawskich.

P.S. Też myślałem o nowym Clio, ale jakoś Kia mnie przekonała.
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

KsmVip

Post autor: KsmVip »

Mnie Kia przekonała lepszym prowadzeniem, komfortem i mocniejszym silnikiem(w porównaniu z renault clio) i przestrzennością. Aczkolwiek w renault zrobili milowy krok w wyglądzie nowych samochodów.
Ponadto w clio będąc pasażerem na tylnej kanapie, zdarzyło mi sie niejednokrotnie przywalić głową w sufit:p

lukasz_rio

Post autor: lukasz_rio »

Mmm...Nowością zaleciało.Kto tego nie lubi :-)
lukasz_rio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”