W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam

Say: Hello!
kmaci3k

Witam

Post autor: kmaci3k »

Witam,

od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Ryjówki :) Przez te dwa miesiące nie obyło się bez nieciekawych przygód, no ale cóż, już w takim śmiesznym kraju żyjemy.

Mam pytanie do Was... Jak się włącza albo z jaką inną funkcją się wlącza podgrzewanie zewnętrznych lusterek ?

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

Siemanko, podgrzewanie lusterek wlacza sie razem z podgrzewaniem tylniej szyby :)
Co to za przygody miales? Pozdro :)

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Witamy, witamy . Podgrzewanie lusterek włacza się razem z ogrzewaniem tylnej szyby .
Jacek

Edi1977

Post autor: Edi1977 »

Witam i również nie mogę się doczekać opowieści o tych przygodach.

kmaci3k

Post autor: kmaci3k »

Po moich przygodach NIE muszę aktualnie malować chyba już tylko przodu samochodu... Cały tyłek samochodu i kawałek boku mam przejechany gwoździem, a w innych miejscach są mniejsze bądź większe rysy/wgniecenia od szanownych współparkujących.
Wiem, że jest AC, ale mimo wszystko trochę jest to wkurzające...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”