W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam

Say: Hello!
Hektor1986

Witam

Post autor: Hektor1986 »

Witam wszystkich klubowiczów. Chcę się przywitać, choć nie jest posiadaczem Rio (jeszcze) :-) . Noszę się z zamiarem zakupu Ryjówki, dlatego też odwiedzam wasze forum w celu zasięgnięcia info o tym autku. Myślę że nikomu to nie będzie przeszkadzało.
Pozdrawiam

Edi1977

Post autor: Edi1977 »

Uprzejmie witam :) Jeżeli ma być kupiony nowy, to bym zaczekał na wersję po liftingu.

Hektor1986

Post autor: Hektor1986 »

Edi1977, Planuje zakup nowego. Wersja po lifcie zbytnio się nie różni. Ja planuję zakup na przełomie roku. Wtedy będą na pewno większe promocje przy wyprzedaży rocznika. Dziś jadę do salonu to się dowiem.

Pozdrawiam

Adi

Post autor: Adi »

Daj znac co tam proponuja teraz w salonie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”