W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam

Say: Hello!
Awatar użytkownika
` NieoR^
VIP

Witam

Post autor: ` NieoR^ »

No to jako ostatni Administrator też napiszę coś o sobie hehe :).

Mam na imię Mateusz, pochodzę z Częstochowy - tam póki co prowadzę życie nastolatka, chodzę do 2 klasy technikum ekonomicznego. W tym roku w lipcu kończę 18 lat, od kwietnia zaczynam kurs na prawo jazdy i myślę nad zakupem niskobudżetowego auta na moją kieszeń :)

Lubię się pobawić w internecie. Tworzyć przeróżne rzeczy. Pograć też lubię w jakieś strzelanki, gry rozwojowe itp. Od dzieciaka interesują mnie Papugi - mam od ponad 10 lat Żako kongijskie. Przez te 10 lat wiele rzeczy się nauczył i muszę przyznać że 1 wrażenie na rówieśnikach wywiera przeogromne, odpowiadając dzień dobry czy po prostu sobie coś gadając :).

Mam pomysł na swój biznes, wiąże to oczywiście z moją pasją.

Tyle mi przyszło do głowy proszę Państwa :D

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Teraz jest straszny burdel, w wielu Wordach podobno nawet nie przyjmują zapisów ani nie wydają dokumentów. Na pewno czeka Cię trochę stresów.

Awatar użytkownika
` NieoR^
VIP

Post autor: ` NieoR^ »

Damy radę! ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”