W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Dziwny dźwięk przy redukcji biegu.

elviz

Dziwny dźwięk przy redukcji biegu.

Post autor: elviz »

Witka, jeszcze mam pytanie bo irytuje mnie pewien dźwięk jakbyście mogli pomóc w diagnozie o co chodzi. Mianowicie przy zmianie biegów, ale tylko przy redukcji np. z 4 na 3 lub z 3 na 2 w momencie puszczania sprzęgła jest chwile taki metaliczny dźwięk. Hmmm czasem nie ma w ogóle tego objawu a czasem przy każdej redukcji jest w kółko. Co to może być? No i czy jest sens z tym atakować serwis bo auto ma 38 tyś. km i prawie 2 lataż

Pzdr!
Ostatnio zmieniony 01 sty 2018, 10:50 przez elviz, łącznie zmieniany 1 raz.

Adi

Post autor: Adi »

Co by sie nie dzialo to atakuj serwis skoro masz gwarancje. Po 2 latach to juz wieszkosc rzeczy jest po gwarancji. Inna sprawa co serwis powie i czy to zrobi.
Obrazek

czerwo

Re: Dziwny dzwięk

Post autor: czerwo »

elviz pisze:Witka, jeszcze mam pytanie bo irytuje mnie pewien dźwięk jakbyście mogli pomóc w diagnozie o co chodzi. Mianowicie przy zmianie biegów, ale tylko przy redukcji np. z 4 na 3 lub z 3 na 2 w momencie puszczania sprzęgła jest chwile taki metaliczny dźwięk. Hmmm czasem nie ma w ogóle tego objawu a czasem przy każdej redukcji jest w kółko. Co to może być? No i czy jest sens z tym atakować serwis bo auto ma 38 tyś. km i prawie 2 lataż

Pzdr!
Czyżby sprzęgło? Ale to i tak nie wchodzi już w gwarancję w twoim przypadku :P

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”