W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Podłokietnik na boczku.

Luźne rozmowy na każdy temat.
czerwo

Podłokietnik na boczku.

Post autor: czerwo »

Czy ktoś robił coś z plastikami drzwi a dokładniej o miejsce gdzie opiera się łokieć?
Przy dłuższej jeździe boli mnie łokieć :devil: dotychczas miałem zrobiony podłokietnik z filcu + obicie z eko skóry wszystko byłoby oki tylko oczywiście filc się wygniótł.
Ma ktoś takie problemy czy tylko ja mam tak specyficzne ułożenie fotela/kierownicy albo słabe łokcie ;D może obijał ktoś boczki?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 17:48 przez czerwo, łącznie zmieniany 1 raz.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

czerwo pisze:Ma ktoś takie problemy czy tylko ja mam tak
Chyba.... :lol:

Awatar użytkownika
danyB

Post autor: danyB »

witam,
pocieszę cię że mam ten sam problem też lubię trzymać łokieć na drzwiach i też nie jest to wygodne. Z czasem się nawet przyzwyczaiłem.
Niestety w miejscu tym zaczyna mi się "zdzierać" wierzchnia warstwa. Kiedyś zrobię zdjęcie to wrzucę. Zastanawiam się czy mogę zgłosić taką usterkę do wymiany w ramach gwarancji?

czerwo

Post autor: czerwo »

danyB pisze:witam,
pocieszę cię że mam ten sam problem też lubię trzymać łokieć na drzwiach i też nie jest to wygodne. Z czasem się nawet przyzwyczaiłem.
Niestety w miejscu tym zaczyna mi się "zdzierać" wierzchnia warstwa. Kiedyś zrobię zdjęcie to wrzucę. Zastanawiam się czy mogę zgłosić taką usterkę do wymiany w ramach gwarancji?
Możesz i muszą wymienić, więc spokojnie możesz zgłaszać.
Ktoś gdzieś pisał o wytartym panelu srebrnym tym co jest pod radiem od kolana też wymienili i to samo z przecierającym się mieszkiem więc gnaj na serwis :)
Ja zrobiłem sobie kolejną wersję podłokietnika może znowu rok wytrzyma.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”