W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Uszkodzone kratki nawiewów.

Awatar użytkownika
wnuczak

Uszkodzone kratki nawiewów.

Post autor: wnuczak »

Witam,
Tak jak w temacie pod koniec listopada odpadły mi te uchwyty którymi ustalamy kierunek nawiewu. Odpadły od strony kierowcy najpierw w konsoli środkowej, chwilę potem od strony drzwi kierowcy.. w trakcie normalnej regulacji. zgłosiłem do serwisu, rozpoczęli procedurę importu całych kratek nawiewu... dzisiaj wreszcie udało się je wymienić. odebrałem auto..nowe kratki działają średnio, czuć luz i opór... ale cóż..pojechałem...po przejechaniu ok. 1km odpadły dwa pozostałe regulatory ;-) od strony pasażera...i to bez mojej ingerencji... dodam tylko ze ostatni raz były dotykane przez pasazera w niedziele i nie było żadnych objawów... ;-) zawróciłem do serwisu... i rozpoczęła się właśnie kolejna procedura zamawiania kratek... ciekaw jestem jak to wygląda u Was... mój przebieg to 44 tys. km. podobno jestem pierwszym klientem który ma taki przypadek...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 16:42 przez wnuczak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

U mnie wszystko jest ok , może dlatego że nikt tych kratek nawet nie dotyka :-) bo nie ma takiej potrzeby .
Jacek

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Napewno coś w kokpicie z rostawem wyciętych otworów
A jak kupiłem auto to nie przestawiam bo poco ma dmuchać na szyby z boku bo takie ma spełniac zadanie i w środku do góry i koniec
Ogólnie w każdym aucie jak wsiada obcy i widze ze cos planuje odrazu burcze

Awatar użytkownika
wnuczak

ja tez tego sporadycznie uzywam... glownie zima zeby rece na kierownicy ogrzac...a mimo tego sie rozspało ;-)

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Będę musiał mocniej się temu przyjżeć

Awatar użytkownika
wnuczak

no więc dzisiaj po 1,5 miesiąca braku odpowiedzi z kijowego serwisu postanowiłem do nich zadzwonić i spytać jak tam moje kratki nawiewu od strony pasażera - czy wreszcie przypłynęły z Korei. Oczywiście Pani w serwisie nie miała pojęcia o co mi chodzi... grzecznie poprosiła o dane auta i telefon i poinformowała mnie że oddzwoni.. . po jakichś 30 minutach zadzwoniła do mnie z "bardzo dobrą informacją", ze kartki jak najbardziej są na miejscu i że za tydzień mają wolny termin i mogę przyjechać je wymienić.
Tym sposobem sprawa reklamacji, którą rozpocząłem 1 grudnia 2014, masz szanse znaleźć swój finał 16 lutego 2015... no chyb że do tego czasu rozpadną się wymienione na początku stycznia kratki o strony kierowcy ;-)

Awatar użytkownika
jachnyc

W Jeleniej Górze serwisujesz autko ?
Jacek

Awatar użytkownika
wnuczak

Tak. Serwis jest "fenomenalny"... za każdym razem wszystko jest OK! Wracam po 2-3 razy żeby najmniejszą pierdołę zlokalizowali/naprawili/zrobili cokolwiek... generalnie ładnie myją samochody... potrafią też wymienić olej (chyba) ;-) ... no i kasować 130 pln za wymianę filtra kabinowego ;-)
z tymi kratkami to też jaja bo wymienili mi od strony kierowcy, odebrałem auto i okazało się że od strony pasażera już też się rozsypały... ni odjechałem nawet na 5 minut drogi od nich...także powinni byli zwrócić na to uwagę... ale cóż... jak w innym wątku pisałem...za dołożenie tempomatu, o ile w ogóle się da, zazyczyli sobie 6000-8000 PLN ;-)

Awatar użytkownika
jachnyc

No tak , ja mam najbliżej do Legnicy , ale tam wcale lepiej nie jest
:-)
Jacek

Awatar użytkownika
wnuczak

UPDATE: Kratki od strony pasażera wymienione. Przy okazji zglosiłem czujniki parkowani - z czterech 3 szt. przestały działać nagle w weekend. Wymieniony cały kpl.
.. oczywiście całość na gwarancji.

rett79

Post autor: rett79 »

Identyczna sytuacja jak u kolegi. Uchwyt "odpadł" od kratki . Po bliższym rozeznaniu to ukruszyły się zatrzaski które są wykonane delikatnie mówiąc tandetnie. Nie wiem czy ktoś od żółtych braci pomyślał o działaniu temperatur na materiał z którego są wykonane te uchwyty. Też będę do dziadostwo reklamował bo to kwestia czasu jak następne pójdą. A jak u reszty użytkowników to wygląda? proszę o opinie.

czerwo

Post autor: czerwo »

Hmm moje rok produkcji 2011 i wszystkie kratki mam :) Możliwe, że poszły jakieś felerne.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Mój rok produkcji to 2011 i też wszystko na swoim miejscu

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

U mnie rowniez nic nie odpada ;)

Awatar użytkownika
jachnyc

Ja ustawiłem raz tak jak ma być i praktycznie tego nie ruszam . U mnie nic nie odpadło :-)
Jacek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usterki”