W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

HI

Say: Hello!
Awatar użytkownika
beti

HI

Post autor: beti »

Witam. Skorzystałem z gościnności i witam posiadaczy Rio. We wtorek odbieram auto.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Witamy. Zapraszamy.

Czytaj, komentuj - wierzę, że znajdziesz tu sporo ciekawych informacji.
Pozdrawiam
Churek

dzidek
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: 1,4XL
Silnik: 1400 PB
Kolor: brąz
Tapicerka: kolorowa
Typ nadwozia: sedan
Inne auto / jakie?: Picanto III

Post autor: dzidek »

Pomimo obecności już trochę na forum, ale jako czytacz chciałbym również przywitać się jako
użytkownik samochodu. Na razie zapoznajemy się i przyzwyczajamy do siebie. Zaufałem marce
KIA, bo już jedno autko jest, ano zobaczymy.

Awatar użytkownika
beti

Witam. Porady co sprawdzić przy odbiorze? Sedan L 1,4. O ustawienie zbieżności już poprosiłem, optycznie z zewnątrz lakier i blacharka jest ok. Korbki z tyłu? Zaślepki podwozia? Kierownica czy jest centralnie?
Z innej bajki. Owiewki lubię.Heko założę. Znalazłem w koreańskim Ebay komplet guzików na kierownicę do wersji L z tempomatem. Plus kabelki. zdolną ramką z guzikami.70-80USD. Do wersji bez podgrzewania. Chciałbym je sobie szybko prosto i tanio przełożyć. ASO zaśpiewało 2000. Lepiej szukać kierownicy? Jestem z Wrocławia i podjechałbym do kogoś kto się podejmie za opłatą oczywiście przełożenia i uruchomienia tempomatu. Po zeszłorocznej trasie 1300 kilometrów ,brak bółu łydki w te wakacje wydaje się bezcenny.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Witamy sedanik :D

Awatar użytkownika
beti

Foto jeszcze z komórki pod salonem. ale to moja, czeka na odbiór i opony

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Witamy serdecznie , gratuluje wyboru sedana :-) identyczny jak mój .
Jacek

Awatar użytkownika
beti

Auto jeździ. Tez dostaliście instrukcję obsługi na PDF ? Z tego co czytałem zużycie paliwa ma trochę spaść po dotarciu, bo na razie to masakra. 7,0 trasa.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Trochę spadnie, ale cudów nie oczekuj :)

dzidek
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: 1,4XL
Silnik: 1400 PB
Kolor: brąz
Tapicerka: kolorowa
Typ nadwozia: sedan
Inne auto / jakie?: Picanto III

Post autor: dzidek »

beti pisze:masakra. 7,0 trasa.
Mam na razie lepiej - średnie spalanie to ok 9 l wg komputera, miasto pod 10 l, nie duża trasa to
ok. 7,5 l przy prędkości 110-120 km/h. Liczę, że po większej ilości km zużycie się zmniejszy.
Porównując podobne silniki /Venga 1,4 90 KM i RIO 1,4 109 KM/, stwierdzam że silnik Vengi jest
oszczędniejszy w zbliżonych warunkach jazdy, pomimo większej wagi i formy mało aerodynamicznej.
Silnik RIO wymaga większych obrotów /ok.500/. do utrzymania tej samej prędkości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”