W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

KIA Rio - auto z największą śmiertelnością w USA

Media, newsy.
pleha

KIA Rio - auto z największą śmiertelnością w USA

Post autor: pleha »

Według amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety, Highway Loss Data Institute nasze KIA Rio przoduje... jako auto z największą ilościa wypadków śmiertelnych w USA.
Przeczytajcie artykuł z dość skandalicznym tytułem: 10 cars most likely to kill you

Przeczytajcie też raport.

Awatar użytkownika
Jacos_87

Post autor: Jacos_87 »

Wynika to z faktu, że hamulce fabryczne w naszym RIO zrobione są z plasteliny. Mam na liczniku przejechane ~8000km i strach w oczach przy ostrzejszym hamowaniu :D

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Ja słyszę tylne jak by pilnikiem szorował

Awatar użytkownika
Jacos_87

Post autor: Jacos_87 »

Dokładnie tak samo :p

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

Czyli kto juz nie jest aktywny na forum to jest duze prawdopodobnienstwo ze podwyzszyl statystyke :P Nie no zartuje oby nie :)

marder

Post autor: marder »

Wiecie jakie samochody jeżdżą w Stanach? Jak się Rio zderzy z takim 2-tonowym pickup-em czy innym Hammer-em to nie trudno o ofiary. To nie Europa, gdzie dominują samochody z segmentu C i B.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

marder pisze:Hammer-em
Łał :lol:

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

Myślę, że Ryjówka "wygrała" z powodu pecha, że brała najczęściej udział w "multiple vehicle crashes" (jak to nazwali w artykule).
W sumie doszło do 96 takich wypadków czyli przynajmniej 2 razy częściej od przeciętnej liczby z tej klasy wypadków.
W takim "multiple vehicle crash" potrafią się dziać niezłe cuda i stąd zwycięstwo Ryjówki.
Nie znaczy to jednak, że Ryjówka jest kiepska pod względem bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

2009 to 2012
To są statystyki dotyczące poprzedniej generacji ;-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

No właśnie to badania od 2008 do 2011 to jakiś idiota robił bo to nie ta generacja :P

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Tomash pisze:To są statystyki dotyczące poprzedniej generacji
nareszcie głos rozsądku :D
Jacos_87 pisze:Wynika to z faktu, że hamulce fabryczne w naszym RIO zrobione są z plasteliny
Toż pisałem w wątku o wymianie tarcz :cool: :-D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

Jak w Ryjówce twierdzicie, że hamulce są z plasteliny, to z czego były w Poldku i Małym Fiacie, a też się superowo jeździło :-)
Pamiętam jak raz padło mi serwo w Polderze, to trzeba było się spinać, żeby dobrze hamować, takie były fajne nasze początki motoryzacji :-)

Zablokowany

Wróć do „Media”