W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Tylny tłumik.

Marcin 80

Tylny tłumik.

Post autor: Marcin 80 »

Witam forumowiczów mam taki problem z moją Kianką w czasie dodawania gazu i schodzeniu z obrotów z tłumika wydobywa się metaliczny dźwięk tak jakby obijała się blacha o blachę myślałem że może to jakaś blacha osłona tłumika dzwoni ale nic tam nie zauważyłem by się odkręciło poluzowało. byłem w serwisie nic nie stwierdzono wymieniono uszczelkę i tyle , czy może ktoś z Was miał taki problem? A i jeszcze jedno czy przy odpaleniu po nocy Wasze Kianki głośniej "klekoczą" tak przez 30-60 sek. tak jakby klekotały zawory dźwięk z okolicy łańcucha rozrządu. W serwisie powiedziano mi że tak jest bo napinacz rozrządu jest hydrauliczny i zaczym nabierze ciśnienia to tak jest chociaż dla mnie to dziwne by tak pracował w miarę nowy silnik rozrząd. Nie mam zaufania do serwisu :-( . Proszę o pomoc Marcin
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 10:51 przez Marcin 80, łącznie zmieniany 1 raz.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Marcin 80 pisze:w czasie dodawania gazu i schodzeniu z obrotów z tłumika wydobywa się metaliczny
A w ASO wszyscy głusi,czy przestało grać
ż?

Awatar użytkownika
beti

Post autor: beti »

Kiedyś koledze jakiś dowcipny włożył metalowego pręta do tłumika końcowego. Podobne objawy, szukali, i nic. Skończyło się wymianą rozwalonego od środka tłumika

Marcin 80

Problem caly czas jest tlumik brzeczy az milo a serwis umywa raczki

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

Coś albo ociera tłumik od zewnątrz (blacha), albo poluzował/odpadł jakiś element w środku, albo rzeczywiście ktoś wrzucił Ci śrubkę czy inny artefakt wprost do rury.
Cudów nie ma :)

Marcin 80

Tlumik wymieniony w aso na gwarncji 2 razy w koncu spokoj

Zablokowany

Wróć do „Usterki”