W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Tapicerka.

obanon

Tapicerka.

Post autor: obanon »

WItam zdecydowałem założyć temat dotyczący rapicerki w rio jak możecie wklejajcie foty.
Fajna jest beżowa i brązowa. Brązowa dostępna tylko w XL? nie można jej dodatkowo zamowić?
Opinie też mile wskazane :) czy warto itp itd
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:33 przez obanon, łącznie zmieniany 1 raz.

obanon

Ale jestesście wylewni ;D

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Nie wiem co Ci mogę napisać... Beżowa jest niepraktyczna, ale po prostu mi się podoba :lol:
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

obanon

właśnie nie rozumiem czemu ludzie twierdzą że beżowa tapicerka jest niepraktyczna dlaczego tak sądzisZ? Moim zdaniem ciemna jest dużo gorsza w utrzymaniu bo widać najmniejszy kurz. Jeżeli się w samochodzie nie je to nawet beżowa może dobrze się sprawdzać. A jak wygląda jazda w dzień słoneczny? Światło się odbija i uniemożliwia jazdę?

dzidek
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: 1,4XL
Silnik: 1400 PB
Kolor: brąz
Tapicerka: kolorowa
Typ nadwozia: sedan
Inne auto / jakie?: Picanto III

Post autor: dzidek »

Mam kolorową, a faktycznie brąz, tylko trochę jaśniejszy. Bardzo ładne wnętrze w tym kolorze,
ale według mnie mało praktyczne. Już mam delikatny odcisk łapki mechanika i nie wiem jak tego się
pozbyć, Nie polecam, szczególnie przy małych dzieciach, dla palących i brudasów. W byle portkach
nie właź do samochodu !

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Dlaczego niepraktyczne? Otóż widać każdą plamę. Nie mówię tu nawet o taplaniu foteli czekoladą. Spocony tyłek i już jest flek. Zacinający deszcz lub śnieg przy wsiadaniu? Również się robi syf.

Jeśli chodzi o słoneczne dni to nie ma dużego problemu, bo to akurat zostało przemyślane i podszybie jest ciemne.

dzidek

Tomash pisze: Otóż widać każdą plamę.
Otóż to - bardzo ładnie wygląda jak stoi w salonie, przyjemnie i dostojnie. Tylko dać mechanikom
i efekt murowany. Myślałem o założeniu pokrowców, ale przepadłby efekt grania kolorami. Ciekawe
czy można uszyć pokrowce w kolorze oryginalnej tapicerki lub trzeba będzie co jakiś czas prać aż do
uzyskania koloru beżowego.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Nie za bardzo rozumiem Twojej logiki. Można uszyć pokrowce w takim samym kolorze, można nawet obszyć fotele skórą czy alcantarą, ale po co? Jak dbasz to wystarczy raz na rok wyprać tapicerkę. ;-)

dzidek

Tomash pisze:Jak dbasz to wystarczy raz na rok wyprać tapicerkę.
To jest jedno z rozwiązań, ale w ASO powiedzieli że może się odbarwić, zmienić kolor lub wogóle
zabrudzenie będzie nieusuwalne. Piorą karcherem całość siedzenia, a nie tylko miejsce zabrudzone.
Po wypraniu długo schnie. Widać, ze materiał szybko się brudzi i dlatego chyba trzeba będzie pomyśleć
o pokrowcach. Szkoda, że o tym nie pomyślałem przed zakupem.Stąd znany wszystkim wniosek, że
samochód kupuje się oczyma, a nie logiką, czyli widziały gały co brały.

Zablokowany

Wróć do „Wewnętrzne”