W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Zmiana wyglądu tyłeczka ;-) w 4d.

Awatar użytkownika
DOGI86

Zmiana wyglądu tyłeczka ;-) w 4d.

Post autor: DOGI86 »

Chodzi o taką rzecz czy sedan był/ jest oferowany u nas z ledowymi lampami tylnymiż

Na eBayu znalazłem jedynie takie coś :

http://www.ebay.com/itm/OEM-Parts-Rear- ... Make%3AKia

i moim zdaniem te lampy robią robotę- ciekawe czy gdzieś w polszy można coś takiego znaleść czy pozostaje eBayż

Druga rzecz na którą bardzo choruję i czego mi brakuje w tyłku sedana to taka wisienka na torcie :cool:

http://www.ebay.com/itm/Kia-Pride-Rio-4 ... 6#shpCntId

też nigdzie u nas tego nie widziałem póki co :lol: więc chyba pozostanie spróbować przez eBay :~
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 09:54 przez DOGI86, łącznie zmieniany 1 raz.

marder

Post autor: marder »

Rio w Polsce mało popularne raczej i żeby dostać jakiś osprzęt to trzeba ściągać z zagranicy niestety.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Fajne ale 500 dolców to lepiej na paliwo wydac

Awatar użytkownika
DOGI86

dziś doleciała do mnie lotka- jak tylko założe z kółkami to wstawię foto ale myślę że ma to coś. Jedyna rzecz która mnie zirytowała jest taka że nasz kochany urząd celny zatrzymał paczkę i naliczył cło plus opłaty wysokości 100zł - paranoja!! :~ Wystawili mi fakturę na jakieś opłaty + 23% podatku VAT- co za kraj :lol:

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

zeby nie placic cla to wysylajacy z zagranicy musi napisac ze to prezent dla kogos. :)

Awatar użytkownika
DOGI86

marcin8626 pisze:zeby nie placic cla to wysylajacy z zagranicy musi napisac ze to prezent dla kogos. :)
super.... :~ następnym razem będę pamiętał :-D

PERWI

Post autor: PERWI »

DOGI długo czekałeś na spoiler? Bo mój miał przyjść na początku sierpnia jest środek września a tu ani widu ,ani słychu -zero odpowiedzi od sprzedającego ,i jak to jest z tym celnym sami się do Ciebie odezwali ,czy naliczyli te opłaty po odebraniu paczki.Czekam do końca miesiąca jak nie przyjdzie to spróbuję zainterweniować na EBAYU

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”