W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Zestaw głośnomówiący.

toyaris

Zestaw głośnomówiący.

Post autor: toyaris »

W instrukcji jest napisane, że można sparować 5 telefonów. Mam pytanie do fachmanów od elektroniki:
Chcę sparować dwa takie same telefony - Nokia E52, oczywiście o innych numerach. W jaki sposób urządzenie rozpozna na jaki numer telefonu ktoś dzwoni? Jaki sygnał dzwonka będzie emitowany? Tylko się nie śmiać. :-) jestem laikiem w tym temacie.
10 mniej - zwolnij!

marder

Post autor: marder »

Przez bluetooth paruje się telefony, nie numery telefonu (karty sim). A każdy telefon ma unikalny numer IMEI. Możesz w telefonie zmieniać kartę sim a on nadal będzie sparowany. Dodatkowo w opcjach każdego telefonu możesz zmienić nazwę telefonu pod jaką będzie on widziany przez inne urządzenia bluetooth.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Niestety z dźwiękiem bywa różnie - stara N-8 dzwoniła w głośnikach dzwonkiem telefonu, Lumia 920 dzwoni jakimś domyślnym tururururu..... :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Rio3 Kex

Post autor: Rio3 Kex »

A Sony Tipo mam sparowane ale nie łączy i nie da się rozmawiać.Kicha ;-(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”