W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Porównanie w Auto Motor i Sport.

Media, newsy.
Awatar użytkownika
Cichy
VIP
Posty: 1416
Rejestracja: 17 mar 2013, 10:00
Lokalizacja: Podlaskie

Porównanie w Auto Motor i Sport.

Post autor: Cichy »

Witam. W nr. 8/2012 Auto Motor i Sport porównuje Rio , Peugeota 208, Suzuki Swift, Volkswagena Polo. Muszę powiedzieć że dosyć dziwny artykuł, redaktor skupiał się na jakichś dziwnych aspektach. Test wygrywa Polo, za najlepszą dynamikę, oraz za najlepsze wykonanie i materiały użyte do wykończenia wnętrza. Rio zajmuje 3 miejsce. Różnica w cenie startowej pomiędzy Rio i Polo (testowane Polo 1.2 TSI, oraz Rio 1.4 ) to 13 tyś zł! Na końcu artykułu widnieje notka że gdyby brać pod uwagę tylko aspekt ekonomiczny to zdecydowanie wygrywa Rio. Zalety Rio wymienione w artykule to między innymi: Największy, najwięcej miejsca w środku, najwięcej miejsca na nogi z tyłu, największy bagażnik, wygodne fotele, zgrabne nadwozie, praktyczne dodatki i schowki, ładne wnętrze, Stabilne i wyważone na drodze, jeden z najbardziej atrakcyjnych "maluchów" na rynku, gwarancja, skuteczne hamulce. Różnica w punktach za poszczególne kategorie jest niewielka. Ja bym jeszcze dodał dobrą dynamikę, chociaż wśród testowanych aut do setki wypada najgorzej. Piszcie czy czytaliście i co o tym myślicie. Na zdjęciu inne porównanie, w którym Rio wygrało a Aveo było 2.
Załączniki
...
...

Awatar użytkownika
rio_pn
Posty: 238
Rejestracja: 21 kwie 2013, 06:40
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: rio_pn »


Zablokowany

Wróć do „Media”