W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Serwis po roku.

Awatar użytkownika
dziejek01

Serwis po roku.

Post autor: dziejek01 »

Niedawno nabyłem KIA RIO 3 w wersji demo rocznik 2014r. Właśnie jestem po przeglądzie, który miał miejsce po 12 miesiącach od daty pierwszej rejestracji. Trochę obawiałem się cen i podzwoniłem tu i tam po serwisach KIA z okolic Poznania. Różnica sięgała około 100zł za wymianę oleju i przegląd nadwozia. W przedziale cenowym od 450-320zł. W końcu zadzwonił autoryzowany serwis znajdujący się naprzeciwko salonu w którym nabyłem auto. Zaproponowali mi termin i cenę najkorzystniejszą (KIA SZPOT Swarzędz Jasin). Pojechałem i ku mojemu miłemu zaskoczeniu zapłaciłem jeszcze mniej niż proponowano. Za wymianę oleju, filtra i uszczelki korka + robocizna 199zł, a przegląd powłoki lakierniczej dostałem gratis z wpisem do książki gwarancyjnej oczywiście. Tylko tak dalej chociaż przegląd za rok nie będzie już chyba taki korzystny.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2018, 17:37 przez dziejek01, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rossi

Post autor: Rossi »

Cieszymy się razem z Tobą.
Tutaj odpowiedni link.
http://kiario.com.pl/viewtopic.php?p=11823#11823

marder

Post autor: marder »

dziejek01 pisze:przegląd powłoki lakierniczej dostałem gratis
To jest dobre. Ktoś jeszcze to łyka?
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
dziejek01

marder pisze:
dziejek01 pisze:przegląd powłoki lakierniczej dostałem gratis
To jest dobre. Ktoś jeszcze to łyka?
Stwierdzili, że za przegląd powłoki nie liczyli i tyle.

marder

Post autor: marder »

Nie naciągnęli cię na opłatę za nic. Ot co.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
dziejek01

W pełni się zgadzam. Praktycznie za nic. Jednak jak wiadomo w ASO liczą sobie niemal za wszystko. Wg mojego wcześniejszego rozeznania około 50-80zł za gwarancyjne sprawdzenie powłoki lakierniczej. Bez wpisu jednak tracimy gwarancję. Miałem tak z poprzednią RIO II, która miała full serwis w ASO, bo była zakupiona po firmie. Niestety nie robili przeglądów nadwozia (czyt. nie płacili za nie). Jak wyszła usterka, mała rdza w dwóch punktach - oczywiście stwierdzono brak przeglądów czyli brak gwarancji.

Adi

Post autor: Adi »

Nie chce tu nikogo zalamywac itp itd, ale mojemu znajomemu wyskoczyla malutka rdza pod przednia lampa w Focusie. Auto mialo bodajze 2 lata. Pojechal z tym do ASO i ... nic! Powiedzieli mu, ze sam cos szpachlowal, malowal i wyszla rdza. No i biedak nic nie zdzialal i musial ja usunac na wlasna reke.

Przypuszczam, ze kazde ASO zwali wine na klienta jesli wyskoczy komus rdza. Oczywiscie nikomu tego nie zycze.
A najlepsze jest to, ze w instrukcji czy w ksiazce serwisowej jest napisane, ze KIA nie ponosi odpowiedzialnosci za lakier jesli spadnie kwasny deszcz, auto bedzie stalo na powietrzu nadmorskim czy na Slasku w poblizu kopalni - jakos tak ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
dziejek01

Dobrze, że mieszkam w Wielkopolsce i garażuję auto. Hi Hi ;D

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

miałem kiedyś bardzo pechowefo Forda Fiesta....auto od nowości... w ciagu dwóch lata zrobiłem nim 100000km ... zaraz przed koncem gwarancji na myjni zauważyłem ze odchodzi lakier w nadkolach, na progach i tak dookoła samochodu... pojechałem...i na gwaranacji pomalowali ałe auto ... do wysokosci progow...z nadkolami...

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”