W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Pierwsza stłuczka, czyli o bliskich spotkaniach z sarenką!

Koszty użytkowania, ceny.
Awatar użytkownika
wnuczak

Pierwsza stłuczka, czyli o bliskich spotkaniach z sarenką!

Post autor: wnuczak »

...no i stało się...
dzisiaj wracając do domu... po przejechaniu ponad 130km ... niemalże przed samym domem... trafiliśmy sarenkę. Miejsce już wielokrotnie "ochrzczone" przez innych użytkowników dróg... właśnie kończyłem mojej lepszej połowie opowieść jak to tydzień temu facet jechał terenówką i trafił w tym miejscu sarnę. Po wypowiedzenie słowa "sarna"... ni z stąd ni z zowąd od strony pasażera prosto pod auto wybiegła rzeczona "inna użytkowniczka' drogi. Szybkie hamowanie... parę niecenzuralnych słów, mały huk i zjeżdżamy na pobocze ocenić straty.
straty nie duże jak widać na zdjęciach PONIŻEJ.
pytanie jest takie...czy ktoś kiedyś próbował z PZL (Związku Łowieckiego) uzyskać jakieś odszkodowanie/skorzystać z ich polisy ?
w sumie zderzak do wymiany a to parę złotych będzie kosztowało.

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 10:49 przez wnuczak, łącznie zmieniany 1 raz.

marder

Post autor: marder »

Jeśli na drodze nie było znaku A18b to trzeba było wzywać policję. Mając notatkę policyjną można wystąpić z roszczeniami do właściciela terenu. Jeśli nie wezwałeś policji to musztarda po obiedzie, musisz likwidować szkodę z własnego Auto Casco.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
wnuczak

policji na miejsce nie wezwałem, bo nie miałem czasu na nich czekać, ale zrobiłem z imienia i nazwiska zgłoszenie z dokładnym opisem zdarzenia, takżę ślad jest

Awatar użytkownika
wnuczak

UPDATE: Zgłosiłem szkodę do ubezpieczalni GDDKiA , w ciągu 3 dni ma się pojawić ktoś na oględziny auta...co dalej zobaczymy...

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

wnuczak pisze:co dalej zobaczymy...
A jak zobaczymy, że nic z tego, to po prostu poszukaj na alledrogo nakłądki zderzaka w odpowiednim kolorze i sam przełóż. Roboty z tym niewiele, a samą nakładkę bez grilla i zaślepek dostaniesz za niewielkie pieniądze. A jak znam samego siebie, to bym powyciągał resztki sierści i nic z tym nie robił... :D

czerwo

Post autor: czerwo »

U mnie ostatnio była sytuacja z dzikiem. Skasował dwa auta i poleciał w las.
Stwierdzenie było, że brak sprawcy i nie wiadomo z którego nadleśnictwa był dzik :D

Awatar użytkownika
wnuczak

ja też nie wiem czy "moja" sarna miała OC ... a tak poważnie był dzisiaj kosc z ubezpieczalni GDDKiA...porobił fotki... i pojechał... byłem też w ASO spytać jakie koszty naprawy... zderzak 670PLN, lakierowania 750PLN!!! ;-)

Zablokowany

Wróć do „Koszty”