W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Ubytek płynu chłodniczego.

kajetan1979

Ubytek płynu chłodniczego.

Post autor: kajetan1979 »

Witam serwis w styczniu wymienił mi termostat, Po przejechaniu jakiś 500 km przyjechałem do nich na dolewkę płynu do zbiorniczka wyrównawczego( było ok 1/3) , dolali na max i chwile spokoju pojeździłem następnie ok 700 km i zaglądam pod maskę a tam poziom na min. Ostatnio były temperatury około 10-14 stopni czy to możliwe że płyn się jeszcze rozchodzi lub układ odpowietrza dziękuje za informacje.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2017, 10:23 przez kajetan1979, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

Jesli wymieniali termostat to mogli cos zle dokrecic i gdzies minimalnie jest nieszczelnosc. Podjedz tam i powiedz ze bylo max i zas ubylo (2 raz) i niech to sprawdzaja bo gdzies jest nieszczelnosc raczej jak 2 razy musiales dolac z min. Jak masz daleko i swoj plyn to dolej i zobacz czy znow za 500 km sie to nie powtorzy. A tak wogole to dlaczego Ci go wymieniali?

kajetan1979

Post autor: kajetan1979 »

wymieniali bo niby się nie otwierał silnik szybko się grzał a zauważyłem ślady płynu chłodniczego na obudowie skrzyni biegów co to może być

jaculo

Post autor: jaculo »

A mnie kuna przegryzła wąż wody górny a zauważyłem to przez przypadek.
Przez kilka dziurek po zębach wyciekał mi płyn.
Czy mogę wymienić sam tę rurkę bez straty płynu?

MagicOl

Post autor: MagicOl »

Witam,

Jaki jest typ "genuie antifreeze/coolant" w Kia Rio III (2012r, 1.4 DOHC CVVT 109KM 80KW G4FA) ?
G11 ? G11+? G12 ? G12+?

Na każdym pisze, że jest na bazie glikolu etylowego i nadaje się do aluminiowych chłodnic.
Ale nigdzie w książce obsługi nie pisze jaki ma typ.

Kolor można sprawdzić samemu.
Aaaaa....i wiem że Prestone jest dobre na wszystko :P .

Pozdrawiam,
MagicOl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”