W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kupno Kia Rio 3.

Luźne rozmowy na każdy temat.
asder91

Kupno Kia Rio 3.

Post autor: asder91 »

Witam. Jestem nowy na forum. Jesli piszę w nie odpowiednim miejscu... wybaczcie :) Chciał bym kupić Kia Rio 3 z 2013r niesstety od kilku dni szukam informacji na temat jednostki napedowej 1.4 diesel o mocy 90KM i nic niee moge znalesc. Moze ktos z was ma taki motor w swojej Kia. Czy jest tam pasek rozrzadu czy moze lancuch? i co ile km sie go wymienia o ile to pasek? Kolejna sprawa jak z blacharka? korozja itd pytam tez o to ze wzgledu na to iz mieszkam obecnie za granica na wyspie Islandia, gdzie nie załuja soli na drogi a i do okoła ocean. Dziekuje za odpowiedz ;)
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 17:44 przez asder91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

U mnie po dwóch latach użytkowania korozji brak, chociaż może warto wspomnieć, że założyłem podkład przeciwkorozyjny w podwoziu.
Chociaż sam posiadam wersję benzynową Ryjówki, to sąsiad dom obok posiada właśnie 1,4 diesla 90KM.
Ma na budziku ok. 25000km i jak dotąd nie było żadnych kłopotów. Parkuje on swój pojazd na dworze i całą zimę widziałem jak pięknie mu autko odpalało.
Myślę więc, że jak masz sprawdzone autko, to warto wejść w temat kupna.
Ryjówki to całkiem proste autka, więc powinieneś się obejść bez problemów również na Islandii ;)
Pozdrawiam i szerokiej drogi!
Ryjek.

asder91

Kupno Kia Rio 3

Dzięki wielkie za odpowiedź :) A wiesz skąd może Kia ma silniki? Czytałem coś że to podobno pegueot dla nich silniki robi...

asder91

Kupno Kia Rio 3

Acha i jeszczę nic nie mogę znaleść na temat rozrządu? Jest tam pasek czy łańcuch?

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Łancuch
;-)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Re: Kupno Kia Rio 3

Post autor: f0ku5 »

asder91 pisze:Dzięki wielkie za odpowiedź :) A wiesz skąd może Kia ma silniki? Czytałem coś że to podobno pegueot dla nich silniki robi...
Kia to silniki Hyundai'a...

asder91

Bylem obejrzec ta upatrzana kia-e ale niestety okazala sie trafiona w tyl...
Obecnie szukam dalej... a co sadzicie o hyundai i30 ll generacji. Czytalem ze 1 wersja miala problem z rdza nie wiecie jak jest w tej nowszej?

krystyna

Post autor: krystyna »

Witam,posiadam auto 3 lata ,auto parkowane na dworze,zadnych sladow korozji nie ma

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”