W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Biały sedan w wersji L

Nasze auta.
Junikers

Biały sedan w wersji L

Post autor: Junikers »

Witam!
Wreszcie zrobiłem zdjęcia swojej Riówce. Silnik 1.4 (109KM), wersja L.

Po ciężkich bojach udało mi się kupić felgi w salonie do fabrycznych opon. W kwietniu planuje przyciemnić szyby, a później zamontować czujniki cofania.

Autko mam od listopada, a ma już przejechane ponad 15tys. kilometrów i sprawuje się bardzo dobrze.
Załączniki
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Awatar użytkownika
NoutoriouS

Re: Biały sedan w wersji L

Post autor: NoutoriouS »

Junikers pisze:Witam!
Wreszcie zrobiłem zdjęcia swojej Riówce. Silnik 1.4 (109KM), wersja L.

Po ciężkich bojach udało mi się kupić felgi w salonie do fabrycznych opon. W kwietniu planuje przyciemnić szyby, a później zamontować czujniki cofania.

Autko mam od listopada, a ma już przejechane ponad 15tys. kilometrów i sprawuje się bardzo dobrze.
Biały sedan to najładniejsze Ryło :))))))
Widzę, że felgi ATT założone :) A ja miałem nówki takie same do sprzedania po niskiej cenie ;P
Ciemne szyby i biały sedan to jest TO! :)

Junikers

Akurat trafiła mi się super okazja i na pewno kupiłem je dużo taniej niż Twoja oferta :)
A szybki powinienem mieć przyciemnione za ok. 3 tygodnie :)

marder

Post autor: marder »

Ładniutkie. Na pewno samochód wygląda o niebo lepiej niż na stalówkach z kołpakami. Widać, że kupiłeś w ASO, bo masz dekielki KIA a nie ATT :-)
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Z daleka wyglądają fajnie, ale czy tylko mi się wydaje, że powinno być zabronione produkowanie pięcioramiennych felg z rozstawem śrub 4 x X..?

Junikers

Rzeczywiście - masz rację. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Ta sama felga z rozstawem 5 x X wyglądała by o niebo lepiej...

Obrazek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Generalnie felg pasujacych do czterech srub jest malo. Ilez ja sie swoich naszukalem... Ale bylo warto ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”