W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Radio, komunikaty drogowe, nie dają się wyłączyć.

Pawel_x

Radio, komunikaty drogowe, nie dają się wyłączyć.

Post autor: Pawel_x »

Proszę o sprawdzenie czy też tak macie:
Radio mam ustawione na program I (Pierwszy Progtam PR). W czasie odtwarzania mp3 z pendriva, włączaja się komunikaty Jedynki, pomimo że w menu radia sa wyłączone. Komunikaty te są zapewne aktywowane przez kod radiostacji, ale co ciekawe, przełaczanie z media na radio następuje często gdy komunikatów nie ma. Też tak macie, może u mnie jest coś zwalone w sofcie ?
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:26 przez Pawel_x, łącznie zmieniany 1 raz.

marder

Post autor: marder »

Też tak miałem. Masz wolnego pena po prostu i system czasami myśli, że na penie nie ma już żadnych mediów i przełącza na radio. Kupno pendrive-a z większą szybkością odczytu powinno załatwić sprawę.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

Pawel_x

Post autor: Pawel_x »

Nic nie pomaga, żadna zmiana ustawień. Przy szybszych penach nie dzieje się to losowo (tak mi się zdaje). Srawdziłem z płytą CD- komunikaty tak samo się włączają. Może uda mi się sprawdzic w salonie na innym aucie, niedługo mam przegląd.
BTW pierwszy raz po ok 2 latach włożyłem CD w napęd, chyba przyschło cos w mechaniźmie, bo płyta została odczytana po kilkunastu próbach.

Zablokowany

Wróć do „Wewnętrzne”