W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Spasowanie zderzaka - pytanie.

+ i -
Rademenes

Spasowanie zderzaka - pytanie.

Post autor: Rademenes »

Witam kolegów i koleżanki, jestem nowym na tym forum. Dziś odebrałem swój samochód, po bliższych oględzinach w domu zauważyłem ze przedni zderzak po prawej stronie auta jest nierówno spasowany , co więcej szpara pod lewą lampa jest większa niż pod prawą.
Dodam ze auto jest po face liftingu. Obejrzałem wszystkie śruby i raczej żadna nie była ruszana. Możliwe żeby źle spasowali w fabryce? A może w salonie coś grzebali? Ktoś ma podobne doświadczenie ze zderzakiem?
Jutro wrzucę zdjęcia...
Ostatnio zmieniony 01 sty 2018, 10:28 przez Rademenes, łącznie zmieniany 1 raz.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Ja mam też to samo .
Zgłosiłem to serwisowi i ugadałem się że podczas przeglądu to poprawią (moje auto pracuje i go nie stać na parkowanie i odpoczynek] :D

Rademenes

Post autor: Rademenes »

Hej, dzięki za odpowiedź. Dzwoniłem dziś do dealera , powiedział żebym pojechał to zajmą się tym od reki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zalety i wady”