W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Powitanie nowego członka ekpiy z Sosnowca

Say: Hello!
Awatar użytkownika
Paweł

Powitanie nowego członka ekpiy z Sosnowca

Post autor: Paweł »

Cześć

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
Posiadaczem mojego Rio jestem wprawdzie od listopada, a na forum zarejestrowałem się pod koniec lutego ale z braku czasu ciężko było się wdrożyć na forum, a nie chciałem aby moja obecność zakończyła się tylko na przywitaniu.
Jutro postaram się wrzucić jaką focie mojego Rio, Grafitowy Sedan 1.4 oraz rozpocząć bardziej aktywna działalność na forum.

Jednocześnie nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy, że co chwilę widzę jakieś Rio na drodze :)

Zauważyłem również pewną fajną tendencję, przynajmniej w Sosnowcu, nie wiem jak jest w innych regionach. Coraz więcej właścicieli Rio jak mijają się z drugim to machają sobie ręką (jak np. kierowcy autobusów miejskich, motocykliści czy biegacze). Myślę, że to fajny i bardzo przyjemny gest, warty do naśladowania :) Co o tym sądzicie?

Pozdrowienia dla wszystkich

Zgodnie z obietnicą fotka:
Załączniki
Rio Sedan
Rio Sedan
Ostatnio zmieniony 10 maja 2015, 19:48 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

Witaj :) fajny pomysł ale nie wiem czy się wdroży u mnie w mieście nie dużym bo Rabka Zdrój nie jest wielka jest kilka ryjówek jak się mijamy to zawsze się uśmiechnę lub pomacham jakoś dotąd nikt nie odpowiedział :/ Poza tym ciesz się autkiem i szerokiej drogi :)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

W Warszawie rowniez nikt nie odpowiada, ale u nas Rio jest juz dosc duzo ;)

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

A ja Ciebie już kiedyś widziałem w Katowicach poznaje po felgach bo na nie zwróciłem uwagę :P

Awatar użytkownika
Paweł

Post autor: Paweł »

Chyba nawet wiem gdzie, ale to już na PW.

Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”