W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Lusterko wsteczne.

Awatar użytkownika
lukaszzd

Lusterko wsteczne.

Post autor: lukaszzd »

Panowie czy macie tak w swoich Rianach że przy wybojach drży wam wsteczne lusterko, efekt pojawia się nawet na (w miarę) równych nawierzchniach? Właśnie stuknęło 1600 km i zauważyłem to zjawisko i nie wiem czy jechać do dilera czy nie. Powiem że mój ojciec jeźdz 16 letnią renault megane, ponadto jeździłem daewoo tico i 10 letnią thalią i tego efektu nie było.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:17 przez lukaszzd, łącznie zmieniany 1 raz.

czerwo

Post autor: czerwo »

Może śrubka pod lusterkiem się poluzowała.

Sauer

Post autor: Sauer »

Drży, przy wybojach, nawet przy głośnej muzyce.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Przez szybką prędkość też :D

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

U mnie nic nie drży. No, może trochę podczas jazdy po "kocich łbach".

Awatar użytkownika
lukaszzd

Teraz nie wiem czy nie będzie to walka z wiatrakami czy ten typ poprostu tak nie ma

Hospin

Post autor: Hospin »

Ja mam to samo na wybojach drży a mało tego bo jak stoję na światłach i chodzą wycieraczki to przy powrocie wycieraczek też drży. Wcześniej miałem Lagunę II i było dokładnie to samo. Ten typ tak ma .

toyaris

Post autor: toyaris »

Hospin pisze:Ten typ tak ma .
Ten typ tak NIE MA!!! Lusterko jest po prostu źle zamocowane.
10 mniej - zwolnij!

Edi1977

Post autor: Edi1977 »

U mnie tak jest, jak w kabinie jest wysoka temperatura. Zgłaszałem to na przeglądzie. Powiedzieli, że problem ten był już kiedyś w Ceedach. Trzeba to podobno rozebrać i coś tam podkleić - tak mi powiedziano w serwisie, ale to dłuższa zabawa, więc się nie zdecydowałem od razu. Wybieram się jednak tam z powrotem, bo np. dzisiaj znowu drżało.

Awatar użytkownika
lukaszzd

Byłem w swoim ASO powiedzieli że nic się nie da zrobić ze względu na sposób mocowania. Z ciekawości sprawdziliśmy w samochodzie który stał na salonie (też lusterko było luźnawe).

Hospin

Post autor: Hospin »

toyaris pisze:
Hospin pisze:Ten typ tak ma .
Ten typ tak NIE MA!!! Lusterko jest po prostu źle zamocowane.
A więc potwierdziło się to że ten typ tak jednak MA

ziko1983

Post autor: ziko1983 »

Gdyby ten typ tak miał, to wszystkie auta miałyby taki problem.Skoro nie maja, to można sobie z tym poradzić. ASO leniwe i tyle.

Edi1977

No i pojechałem na naprawę lusterka do ASO. Stwierdzono, że trzeba wymienić na nowe. Nic nie pomogło.

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

ja nie mogę jak może nie drżeć jak całe auto wpada w drgania jadąc po nierównościachż mi mózg chlupie jak jadę po naszych "wspaniałych" drogach co dopiero lusterko w samochodzie to jest normalne szyba drży to i lusterko tylko nie piszczcie że jadąc np po bruku żadna z szyb a zwłaszcza przednia wam nie drży bo za takie herezje to się na stosie pali :P

Edi1977

To nie chodzi o takie zwykłe drżenie na nierównościach. Gdy wsiadam do nagrzanego auta to tak drży, że nic w nim nie widać! Jak ostygnie, to się uspokaja. To moje 3 auto i jeżdżę też okazjonalnie innymi, w żadnym oprócz Kia tak nie było, więc żadna to norma.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”