Wnętrze
Autor Wiadomość
 Arkadiusz 

Informacje
 #1  Wysłany: 2015-07-14, 09:53   Wnętrze

Witam,mam zamiar kupić Kijankę Rio,możecie opisać w kilku zdaniach co sądzicie o tym aucie? głównie chodzi mi o wnętrze,jakość materiałów,plastiki jakie zostały użyte i jak to wszystko sie spisuje.Pozdrawiam:)

lukaszzd 

Informacje
Wyposażenie: M + klimatyzacja
Silnik: 1.4 DOHC CVVT
Przebieg: 15600
Kolor: Space Blue
Typ nadwozia: Hatchback 5d
 #2  Wysłany: 2015-07-14, 15:48   

Według mnie wnętrze ma fajny design, jednak jak można tutaj wyczytać potrafi zaskrzypi, jakoś plastików nie zachwyca jednak jak zastanawiałem się między skodą fabią a kia rio nawet użytkownicy skody narzekali na jakość plastików. Nie łudźmy sie Rio nie jest autem wysokiego segmentu. Obszerność wnętrza jest dla mnie idealna nie mogę narzekać. Według mnie za tą cenę otrzymasz idealne wnętrze.

ziko1983 

Informacje
Wyposażenie: l
Silnik: 1,25
Przebieg: 129300
Kolor: czerwony
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: sedan
Inne auto / jakie?: Suzuki Celerio
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
 #3  Wysłany: 2015-07-14, 16:13   

Zawsze można kupić wersję XL, tam więcej tworzyw jest miękkich. Często skrzypi góra kokpitu, ale tę niedogodność serwis usuwa w ramach gwarancji. Obsługa wszystkich instrumentów bajecznie prosta, jeśli ktoś wcześniej jeździł Japończykiem, to poczuje się jak w domu. Co do obszerności, podpisuję się pod słowami lukaszsd, czterech chłopa o wzroście 180-190 cm spokojnie się zmieści, chyba że kierowca zrobi z fotela leżak:)
--------------------

piotr900 

Informacje
Wyposażenie: L
Silnik: 1,4 CVVT
Przebieg: 15200
Kolor: brązowy
Typ nadwozia: hatchback
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
 #4  Wysłany: 2015-07-14, 17:19   

Wnętrze bardzo ladnie "wystrojone", fakt plastiki twarde, ale ja ich nie dotykam jadąc, a jakieś skrzypienia to normalka nawet w autach za 100 tyś. W moim starym samochodzie Corolli z 98 cała góra deski była miękka, boczki drzwi itd, i co z tego- jak ja tego nie dotykałem, miękko ale z tego jak dla mnie nic nie wynika, Może być miękko ale tandetnie a może być twardo ale dobrze wizualnie.
Miejsca w środku jest bardzo dużo- rozstaw osi robi swoje. jak ma ktoś 1,90 to z tylu na spokojnie sie zmieści. Nawet Zachar z autocentrum prawie by sie zmieścił z tyłu, siedząc oczywiście za dwumetrowcem.
Ogólem fajny samochod- ładniejszy z całą pewnością od Fabii, 208, Yarisa czy Clio (gdyby miał inny środek i wiecej miejsca w środku byłyby chyba lepszy- ale nie ma).

lukaszzd 

Informacje
Wyposażenie: M + klimatyzacja
Silnik: 1.4 DOHC CVVT
Przebieg: 15600
Kolor: Space Blue
Typ nadwozia: Hatchback 5d
 #5  Wysłany: 2015-08-01, 11:09   

Dzisiaj byłem w serwisie (jakiś plastik telebie się, taka drobnostka). Porównałem sobie wnętrza Kia Rio, Vengi, Picanto, Nissana Note, Nissana Micry no i Kia Ceeda w salonie. Zdecydowanie Ceed ale wiadomo to inna półka, później Rio na szarym końcu pozostałe.

Arkadiusz 

Informacje
 #6  Wysłany: 2015-08-02, 21:50   

Dzięki za odpowiedzi:) dziś oglądałem sobie kijanke pod blikiem,bardzo ładny samochód i wnętrze też:) jeśli ktoś ma jeszcze jakies uwagi co do jakości plastików we wnętrzu to prosze pisać

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje