W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Opony zimowe.

Awatar użytkownika
lukaszzd

Opony zimowe.

Post autor: lukaszzd »

Panowie może temat się powtarza, jednak chciałem zebrać temat dotyczący zimowych opon w jednym wątku i go odświeżyć.

Przymierzam się do kupna opon zimowych (wolę wcześniej się za to zabrać póki jest wolna gotówka)

Co polecacie, szczerze naczytałem się trochę waszych opinii w innym wątku i zgłupiałem.

Interesują mnie opony do 200 PLN/szt. (+-50 PLN), profil mojej jazdy to miasto 50% trasa ekspresowa 50%.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 09:56 przez lukaszzd, łącznie zmieniany 1 raz.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Jestes z dużego miasta, wiec powtórzę to co powtarzam wszędzie - kup wielosezonowe :)

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

f0ku5 pisze:Jestes z dużego miasta, wiec powtórzę to co powtarzam wszędzie - kup wielosezonowe :)[/quo
W moim przypadku tez tak myślałem , wielosezonowe kupie , ale co zrobię z fabrycznymi Hankokami ? Kupiłem zimowe Firestone z trzy sezony pośmigam i wtedy kupie wielosezonowe .
Jacek

Awatar użytkownika
lukaszzd

W moim przypadku jest podobnie co zrobie z fabrycznymi oponami, dlatego chcem kupić zimówki a tymbardziej w przyszłości myśle o alusach.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Nie rozumiem pytania "co zrobie z fabrycznymi?". OLX, Allegro?
Ja sam juz w internecie dwa komplety opon sprzedalem ;)

Gorzej z alusami, ktorych nikt nie chce...

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Brzydkie i otarte :arrow:

Awatar użytkownika
lukaszzd

Dobra wybrałem opony i zamówiłem.

Wybrałem Nokian WR D4 185/65 R15 88 T mam nadzieje że zimą bedą się spisywać dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zewnętrzne”